ارتباط جنسی با پسر نامحرم

من دختري هستم كه با پسري آشنا شدم. پدر و مادرم از اين موضوع اطلاعي ندارند، ما قراره با هم ازدواج كنيم ولي به دليل مخالفت خانواده او به تعويق افتاده و به من گفته كه حدود چند سالی بايد صبر كني تا آنها را راضي كنم. من به او اعتماد كامل دارم .حدود چند ماهه كه با هم نزدیکی و سکس داريم ولي به فواصل زياد و من هم از اين موضوع رنج مي برم و هم واقعا احساس نياز مي كنم. ما به قدري همديگر رو دوست داريم كه نمي تونيم از هم جدا بشيم طوري كه من هيچ پسري رو به جز او براي همسري نمي توانم انتخاب كنم. سوالي كه از شما دارم اين است كه مي شود ما به هم محرم شويم ولي بدون اجازه پدر تا رابطمون به گناه تبديل نشه؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد.

پرسشگر گرامي، شما كه گناه، روحتان را آزار مي‌دهد اي کاش زودتر نسبت به مشاوره اقدام مي کرديد اما از آنجا که ماهي را هر موقع از آب بگيري تازه است، به ذکر نکاتي مي پردازيم که موثر بودن آن تنها به خواست و اراده شما و اينکه چقدر اين نکات را به کار گیرید، بستگي دارد.
غالب پسران در ابتداي راه و براي جلب اعتماد دختر، خود را علاقمند و عاشق دختر نشان مي دهند اما پس از آنکه از احساسات دختر سوء استفاده کرد و از دختر به عنوان وسيله اي براي رسيدن به اميال نفساني خود بهره برد، دختر را با هزار و يک آرزو رها کرده و به دنبال کار خود مي روند. شايد الان جوابي در ذهن شما نقش بسته است و آن اينکه پسري که من با او آشنا هستم چنين خيانتي را در حق من انجام نمي دهد و او حقيقتا علاقمند و عاشق من است، اما بايد در پاسخ گفت: بسياري از دختران در ابتداي ارتباط خود با نا محرم چنين برداشتي را دارند اما پس از آنكه مورد سوء استفاده افراد فرصت طلب قرار گرفتند به ساده لوحي خود پي مي برند.
چگونه مي توان به قول و قرار انساني که به راحتي فرامين الهي را زير پا مي گذارد اعتماد کرد؟ چه تضميني وجود دارد كه او به قول خود نسبت به ازدواج با شما عمل كند؟ چه دليلي بر صحت گفتار او مبني بر مخالفت خانواده اش با ازدواج او با شما وجود دارد؟ آيا اين امر بهانه خوبي براي سوء استفاده از شما بدون هيچ قيد و بند قانوني و شرعي نيست؟ به یاد داشته باشید خواستگاری آزمون عشق پسر است، آیا فرد مورد نظر که برای خواستگاری از شما تلاش نمی کند، می تواند در ادعای عشق خود صادق باشد؟ آيا او تا به حال براي راضي کردن خانواده خود با تمام وجود تلاش کرده است؟ آیا بهتر نیست از دلایل مخالفت خانواده او با ازدواج شما مطلع شوید؟ شاید آنان دلیل قانع کننده ای برای مخالفت خود داشته باشند؟ آیا خانواده شما هم با این ازدواج موافق هستند؟ و یا اینکه با این ازدواج مخالف هستند و برای مخالفت خود دلایل قانع کننده ای دارند؟ آيا پس از گذشت دو سال او موفق به راضي کردن خانواده خود مي شود؟ اگر او موفق به راضي شدن خانواده خود نشد و يا به هر بهانه ای از ازدواج با شما سر باز زد، زندگي مشترک آينده شما چه وضعيتي پيدا خواهد کرد؟ شما از لحاظ رواني با چه آسيب هايي روبرو مي شويد؟ شما از چه طريقي به ويژگي هاي فرد مورد نظر پي برده ايد و او را شايسته زندگي مشترك با خود تشخيص داده ايد؟
به هر حال ارتباط جنسي او با شما (هر چند كسي از آن آگاه نشود) براي شما عوارض و آسيب هايي را به دنبال دارد ( که ما در اين مجال كوتاه در پي بيان آن نيستيم) اگر فرد مورد نظر واقعا به شما علاقمند بود به خود اجازه نمي داد تا عفت و پاكي شما را لكه دار كند و شما را در معرض آسیب های جدی روانی ، اجتماعی و ... قرار دهد.
آيا چنين فردي كه فقط به دنبال هوس و بر آمدن كام خويش است سزاوار عشق ورزيدن است؟ آيا به او به عنوان يك تكيه گاه مي توان اعتماد كرد؟ آيا كسي كه در روابط خود با انسان فقط به دنبال منافع شخصي خود است قادر خواهد بود كه در زندگي مشترك احساسات و خواسته هاي شريك زندگي خود را درك كند؟ آیا پسری که در مدت کوتاهی با دختر مورد نظر خود رابطه جنسی بر قرار کرده است، از انگیزه کافی برای ازدواج در آینده با آن دختر برخوردار است؟ جالب است بدانيد پسران هنگام بهره بردن از روابط آزاد، عاشق پيشه جلوه مي‌كنند اما وقتي نوبت انتخاب حقيقي براي زندگي مشترك برسد، کم اتفاق می افتد كه با كسي ازدواج كنند كه در دسترس آنها بوده‌ است. اگر هم اين ارتباط به ازدواج بينجامد، اين زندگي مشترك، سرانجامي جز جدايي و تنفر و سوءظن نخواهد داشت.
آیا دختری که بدون هیچ قید وبند شرعی و قانونی خود را در اختیار فرد نا محرمی قرار می دهد از کشش و جاذبه لازم برای آن پسر برخوردار است؟
فرض را بر اين مي گذاريم كه جواب تمام سوالات بالا به نفع فرد مورد نظر باشد و شما هنوز هم به او اعتماد داشته با شيد، چگونه مي توانيد گناهاني را كه در اين مدت مرتكب شده ايد را جبران كنيد؟
پرسشگر گرامي در بخشي از سوال خود متذكر شده ايد: من از ارتباط با او رنج مي برم و در ضمن احساس نياز مي كنم، در جواب شما فقط يك سوال مطرح مي كنم : چنانچه فردي تشنه بود و به شدت از تشنگي رنج مي برد و در مقابل او فقط يك ظرف آب بود كه درون آن مقداري سم ريخته شده بود آيا انسان تشنه به دليل تشنگي به خود اجازه مي دهد از اين آّّب استفاده كند؟
از شما خواهر گرامی می خواهم قبل از خواندن ادامه جواب از جلو کامپیوتر بلند شوید و چند قدمی راه بروید و با دقت به سوالات بالا جواب دهید، و حداقل این سوالات را به عنوان یک احتمال بررسی کنید. حتما مطالبی که مطرح کردیم برای شما بسیار نا خوشایند است اما به عنوان افرادی بی طرف که نگران آینده شمايند این سوالات را مطرح کردیم پس در حسن نیت ما شک نکنید وبه یاد داشته باشید هر ماه با تعداد زیادی از دختران که مانند شما با آرزوی ازدواج به دام افراد سود جو افتاده اند روبرو می شویم. آنچه در این نوشته برای شما بیان می شود حاصل سالها مطالعه و مشاوره است. به یاد داشته باشید که اینگونه روابط به طور حتم آسیب هایی را بدنبال دارد، که ما به دلیل طولانی نشدن جواب از ذکر آن خودداری می کنیم. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از آن به مقالات سایت نهاد در همین زمینه مراجعه کنید.
چه باید کرد:
1) در اولین گام به هر نحوی شده ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کنید.
2) پس از آنکه ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کردید در فضایی به دور ازاحساسات و عواطف زود گذر ازدواج با فرد مورد نظر را با دقت بررسی کنید، و بررسی کنید که آیا فرد مورد دارای ویژگی های حداقلی ازدواج می باشد. با دقت به سوالات زیر جواب دهید و جواب آن را در کاغذی یاداشت کنید و پس از گذشت مدتی دوباره این جواب ها را با مو شکافی بخوانید و ببینید هنوز هم همین نظرات را دارید :
- آیا او ویژگی های همسر مناسب را دارد؟
- آیا بعد از گذشت چندی از زندگی مشترک و فروکش کردن احساسات باز هم از این عشق وعلاقه خبری هست؟
- چه ویژگی هایی باعث شده است تا من به او علاقمند شوم؟
- آیا برای انتخاب او ملاک های انتخاب همسر را در نظر گرفته ام؟
- آیا انتخاب او به عنوان همسر آینده تصمیمی عاقلانه است و یا اینکه من از روی احساسات تصمیم گرفته ام؟
- آیا علاقه او به من از عشق و علاقه است و یا اینکه هوسی بیش نیست؟ من برای شناخت هوس از عشق چه کرده ام؟ اصلا عشق و هوس چگونه از هم جدا می شود؟
3) در صورتی که او دارای شرایط حداقلی همسر مناسب نبود او را برای همیشه از ذهن و خاطر خود پاک کنید، اما چنانچه او دارای ویژگی های حداقلی همسر مناسب بود، به او بگویید با توجه به شرایط موجود و فشارهای خانواده به هیچ وجه امکان ارتباط با او وجود ندارد و تنها راه پیش روی او خواستگاری از طریق خانواده است. فرد مورد نظر چنانچه واقعا عاشق وعلاقمند به شما باشد با تمام وجود برای راضی کردن خانواده خود تلاش می کند. سهل انگاری او در این امر نشانگر عدم علاقه او به شما است.
4) به یاد داشته باشید هر قدر گناه شما سنگین باشد در برابر لطف و کرم الهی قطره ای بیش محسوب نمی شود، با تمام وجود از گذشته خود توبه کنید و از خداوند بخواهید که شما را در ترک این گناه یاری دهد. در ضمن به یاد داشته باشید انسان باید در تمام تصمیمات خود راضی خدا را در نظر بگیرد، بنده ای که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری فرو گذار نیست و بدون در نظر گرفتن حقوق الهی اقدام می کند،چیزی به جزِِء سر گردانی در انتظار او نیست.
5) اشتباه در مورد ازدواج و انتخاب همسر غیر قابل جبران است. برخی اهمیت انتخاب همسر را به راه رفتن در میدان مین تشبیه می کنند که اولین اشتباه فرد آخرین اشتباه اوست، پس انسان باید در این مورد خیلی با احتیاط عمل کند و از همفکری تمام اطرافیان به ویژه والدین خود استفاده کنید. بنابراین والدین خود را در را در جریان تصمیمات خویش در مورد انتخاب همسر قرار دهید و از نظرات آنان در این مورد استفاده کنید.
6) ارتباط معنوی خود را با خدا افزایش دهید و سعی کنید لذت یاد خدا را در زندگی خود بچشید. لذت های پست و نا چیز مادی در برابر چشمان فردی که بالذت یاد خدا آشنا شد رنگ می بازد وزندگی او رنگ و بوی دیگری پیدا می کند.

نویسنده: محمد صادق آقاجانی

دیدگاه ها

تنظیمات نمایش دیدگاه

روش مورد نظر را برای نمایش دیدگاهها را انتخاب کنید و بر روی گزینه "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید

تشکر

ممنون بخاطر مطالب مفیدتون
امیدوارم دیگه هیچ دختری گرفتار ادمهای هوس باز نشه

ساده ای .شک نکن

ساده ای .شک نکن

بدبینی نسبت به مردان

سلام من دختری۱۷ساله هستم.تا حالا باهیچ پسری دوست نبودم.الان چندروزه ک باسایت شمااشنا شدم نظرات دوستان رو هم میخونم از روزی ک با این سایت اشناشدم دیگه نمیتونم به مردا اعتماد کنم نسبت به همشون احساس بدی پیدا کردموبا این چیزایی ک میخونم واقعا دیگه نمیدونم به کی اعتماد کنم

سلام خسته نباشین نزدیک ی

سلام خسته نباشین

نزدیک ی سالیه با یه اقا دوستم واقعا هم دوسش دارم حدود 4 ماه قبل چن باری اومدن خواستگاری ولی بعد اینکه چن بار اومدن گفت که پدرم ناراضیه و نمیتونم راضیش کنم الان دوباره با همیم ومیگه بازم میام حالا نمیدونم چیکار کنم به پاش وایسم؟یا کات کنم این رابطه رو؟؟ الان ی خواستگار دیگه دارم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم؟اون میگه به خواستگارت جواب منفی بده

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سلام توروخداجواب بدید

سلام توروخداجواب بدیدمن یه دخترهجده ساله هستم عاشق یه پسربودم دیونش بودم گفت بایدبیای پیشم ازپشت نزدیکی کنیم اون دوستشم باخودش اورده بودمجبورشدم بااونم نزدیکی کنم حالم خیلی بده دلم میخادازاون گناه پاک بشم خودمونجس می بینم کمکم کنید

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

.....

سلام من یه دختر 12 ساله هستم و خیلی دوست دارم سکس داشته باشم ولی از یک طرفم از خدا می ترسم .دوست دارم توبه کنم ولی یکی انگار جلوی من رو می گیره .خیلی نگرانم مامانم متوجه بشه من می دونم سکس چیه.الان من چی کار کنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سلام . من پسر 24 ساله ای هستم

سلام . من پسر 24 ساله ای هستم . من زندگیم پر از اتفاقاتی هست که حرف های شما داخلش هست . من خیلی دوست دارم زندگیمو بنویسم تا شماها بخونید و خودتون قضاوت کنید که چه کار باید بکنید . من شاگرد زرنگ مدرسه و دانشگاه بودم . من الان دارم مقدمات فهم قران را یاد می گیرم . من دوستا دختر و پسر زیادی داشتم . با همه نوع ادم بودم حتی با زن . ولی الان خدا رو شکر یکی دو سالی هست که کار های گذشته رو تکرار نمی کنم.
و عوضش یک حسی دارم که لذتش رو با هیچ چیز عوض نمی کنم .

سلام من 19 سالمه با یه پسر 26

سلام من 19 سالمه با یه پسر 26 ساله حدود 4 سال هست دوستم.تو این مدت 4 سل عاشقانه همو دوست داریم و اون داره خدمتشو تموم میکنه و بقول خودش میخواد بیاد خواسگاریم سال بعد پسر فوق العاده حساس (رو من)و غیرتی هس از نزدیک فقط دستمو تا بحال گرفته ولی از تلفن باهم رابطه مجازی داشتیم خواستم بدونم ایا این رابطه مجازی رو تموم کنمو ایا این رابطه باعث سردی میشه؟البته ما یک ساله اینکارو میکنیم و سه سال حتی دستمم نمیگرفت یک سال هس که دستمم گرفت و گفت همین تا روز عقدمون برام کافیه ولی این رابطه مجازی تو این یه سال هیچ دلسردشم نکرده و بیشتر وابستگیو زیاد کرده.

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سلام فقط یک کلمه من 13سالمه و

سلام فقط یک کلمه من 13سالمه و عشقم17سالشه اون میخواد باهام رابطه جنسی برقرار کنه و نمیدونم چی بگم ب نظرتون قبول کنم البته قبول کردم دوس ندارم این کارو انجام بدم ولی ب اونم نمیتونم نه بگم بی نهایت همو دوس داریم لطفا بگید چجوری نه بگم یا کمکم کنید چجوری اینکارو انجام بدم

پاسخ

مخاطب گرامی؛ به صورت بسیار کوتاه به شما عرض می کنیم که اگر به آینده دنیوی و اخروی خود علاقه مندید این رابطه را قطع کنید. رابطه عاطفی و دوستانه با نامحرم از لحاظ شرعی اشکال دارد و علاوه بر عقوبت اخروی (در صورت توبه نکردن)، در همین دنیا هم تبعات منفی فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشت. در ضمن رابطه جنسی با نامحرم نیز زنا می باشد که از گناهان کبیره است و عقوبت سنگین دنیوی و اخروی دارد. اگر پسری به شما علاقه مند باشد مطمئن باشید به طور رسمی و با خانواده اش شما را از خانواده تان خواستگاری می کند و با شما ازدوج می کند. فردی که این نوع رابطه برقرار می کند آن هم با دختری کم سن و سال، شک نکنید که تنها به دنبال کسب لذت و رها کردنتان است. نمونه های فراوانی فریب این گونه افراد را خورده اند، امیدواریم شما در این دام نیفتید و این تجربه تلخ و آینده سوز را تکرار نکنید. به کلماتی که در وصف شما به کار می برد توجهی نکنید (تو بهترین و زیباترین دختر دنیایی، دوست دارم، قسم می خورم که من فقط با تو ازدواج خواهم کرد، بگذار شرایطم جور شود تا به خواستگاریت بیایم، بگذار سن مان بیشتر شود و ...) این ها تنها برای راضی نگه داشتن شما برای ادامه ارتباط و کسب لذت از شماست؛ عمل او را ببینید.
برخی دختران می گویند «من به او ایمان دارم و مطمئنم دروغ نمیگه». از این افراد باید پرسید این ایمان به او از کجا برای شما محقق شده؟ حقیقتاً کمی تأمل کنید و ببینید بر چه اساسی این ایمان به او در ذهن شما شکل گرفته و فکر می کنید به هیچ وجه دروغ نمی گوید! گفتن چند جمله عاشقانه به شما در این مدت و یا خود را مذهبی و صادق نشان دادن، هیچ گاه نشان دهنده حقیقت فرد نیست. این فرمول افرادی است که به دنبال سوء استفاده و ضربه به دیگرانند : «برای اینکه به آن چیزی که می خواهی برسی، اعتماد طرف مقابل را جمع کن، حتی با دروغ و فریب».
اگر پسری به دختری علاقه مند باشد او را از خانواده اش خواستگاری می کند. با توجه به این که شما سن تان کم است و شرایط ازدواج را ندارید، مساله خواستگاری از شما و ازدواج هم منتفی است و این پسر تنها به دنبال سوء استفاده از شماست.
باز هم می گوییم این نوع رابطه با نامحرم از لحاظ شرعی دارای اشکال است و آسیب های فراوانی را دامن گیر زندگیتان می کند. این نکته مهم را نیز متذکر می شویم که عقد دختر باکره، بدون اجازه و اذن پدرش باطل است. ذهن و فکرتان را فعلا مشغول تحصیل نمایید تا زمان ازدواج تان فرا برسد. در آن زمان می توانید با خیالی آسوده تر و تفکری پخته تر روی این موضوع بسیار مهم نیز فکر کنید.
در پایان نظر یکی از مخاطبین را عیناً برای شما نقل می کنیم و سه لینک در زمینه «ارتباط دختر و پسر» ، «ازدواج» و «دختران حتما بخوانند» قرار می دهیم؛ حتما آنها را مطالعه کنید، برایتان مفید خواهد بود و مانع از رسیدن آسیب به زندگی تان خواهد شد ان شاء الله :
«من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خواستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا با من دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت. پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به کارای دیگه...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمئن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین»
ارتباط دختر و پسر
ازدواج
دختران حتما بخوانند

سوال

باسلام.من چند سال با یک پسری آشنا شدم ومیخواستیم باهم ازدواج کنیم و با هم رابطه ... داشتیم ولی بخاطر یکسال بزرگ بودنم مادرش موافقت نکرد وبعدش بااتفاقاتی که واسم افتاد ازدواج کردم ویک فرزند دارم.بااینکه از رابطه قبلم خیلی نادم بودم و توبه کرده بودم ولی بعد چند سال یکجوری همو خونه شون دیدیم که متاسفانه با دودلی که بابت گناه داشتم و اونم دوستش داشتم با هم رابطه داشتیم.خودمم میدونم خیلی گناه بزرگی انجام دادم و سخت وجدانم داره آزارم میده ولی نمیتونم بابت زندگیم برم پیش قاضی تا همین دنیا بار گناهمو کم کنم موندم چکار کنم خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://www.moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot

سلام

سلام من دختری ۱۵ ساله هستم و حدود دو سال است که با شخصی ارتباط دارم خیلی همدیگه رو دوس داریم و ارتباط ....هم باهم داریم اما در حدی نیست ک باکرگی از بین بره قصد ازدواج داریم میشه راهنمایی کنین ک درسته یا غلط

پاسخ

مخاطب گرامی؛ به صورت بسیار کوتاه به شما عرض می کنیم که اگر به آینده دنیوی و اخروی خود علاقه مندید این رابطه را قطع کنید. رابطه عاطفی و دوستانه با نامحرم از لحاظ شرعی اشکال دارد و علاوه بر عقوبت اخروی (در صورت توبه نکردن)، در همین دنیا هم تبعات منفی فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشت. در ضمن رابطه جنسی با نامحرم نیز زنا می باشد که از گناهان کبیره است و عقوبت سنگین دنیوی و اخروی دارد. اگر پسری به شما علاقه مند باشد مطمئن باشید به طور رسمی و با خانواده اش شما را از خانواده تان خواستگاری می کند و با شما ازدوج می کند. فردی که این نوع رابطه برقرار می کند آن هم با دختری کم سن و سال، شک نکنید که تنها به دنبال کسب لذت و رها کردنتان است. نمونه های فراوانی فریب این گونه افراد را خورده اند، امیدواریم شما در این دام نیفتید و این تجربه تلخ و آینده سوز را تکرار نکنید. به کلماتی که در وصف شما به کار می برد توجهی نکنید (تو بهترین و زیباترین دختر دنیایی، دوست دارم، قسم می خورم که من فقط با تو ازدواج خواهم کرد، بگذار شرایطم جور شود تا به خواستگاریت بیایم، بگذار سن مان بیشتر شود و ...) این ها تنها برای راضی نگه داشتن شما برای ادامه ارتباط و کسب لذت از شماست؛ عمل او را ببینید.
برخی دختران می گویند «من به او ایمان دارم و مطمئنم دروغ نمیگه». از این افراد باید پرسید این ایمان به او از کجا برای شما محقق شده؟ حقیقتاً کمی تأمل کنید و ببینید بر چه اساسی این ایمان به او در ذهن شما شکل گرفته و فکر می کنید به هیچ وجه دروغ نمی گوید! گفتن چند جمله عاشقانه به شما در این مدت و یا خود را مذهبی و صادق نشان دادن، هیچ گاه نشان دهنده حقیقت فرد نیست. این فرمول افرادی است که به دنبال سوء استفاده و ضربه به دیگرانند : «برای اینکه به آن چیزی که می خواهی برسی، اعتماد طرف مقابل را جمع کن، حتی با دروغ و فریب».
اگر پسری به دختری علاقه مند باشد او را از خانواده اش خواستگاری می کند. با توجه به این که شما سن تان کم است و شرایط ازدواج را ندارید، مساله خواستگاری از شما و ازدواج هم منتفی است و این پسر تنها به دنبال سوء استفاده از شماست.
باز هم می گوییم این نوع رابطه با نامحرم از لحاظ شرعی دارای اشکال است و آسیب های فراوانی را دامن گیر زندگیتان می کند. این نکته مهم را نیز متذکر می شویم که عقد دختر باکره، بدون اجازه و اذن پدرش باطل است. ذهن و فکرتان را فعلا مشغول تحصیل نمایید تا زمان ازدواج تان فرا برسد. در آن زمان می توانید با خیالی آسوده تر و تفکری پخته تر روی این موضوع بسیار مهم نیز فکر کنید.
در پایان نظر یکی از مخاطبین را عیناً برای شما نقل می کنیم و سه لینک در زمینه «ارتباط دختر و پسر» ، «ازدواج» و «دختران حتما بخوانند» قرار می دهیم؛ حتما آنها را مطالعه کنید، برایتان مفید خواهد بود و مانع از رسیدن آسیب به زندگی تان خواهد شد ان شاء الله :
«من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خواستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا با من دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت. پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به کارای دیگه...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمئن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین»
ارتباط دختر و پسر
ازدواج
دختران حتما بخوانند

......

سلام دختری 21ساله هستم.یه پسر خاله دارم که از خودم 1بزرگتره با نگاه هاش و حرف هایی بعضی وقتا میزنه متوجه شدم علاقه شدیدی بهم داره. ولی از لحاظ طبقاتی به خانوده ما نمیخورن ما تهران زندگی میکنیم ولی اونا روستا ولی من دوسش دارم ولی از نوع پسر خاله ای چند باری هم مادر بزرگم دربارش باهام حرف زده البته غیر مستقیم ولی من .دوسش ندارم ولی کسی دیگه رو دوست دارم که دوست پسر خالمه اونم دوسم داره حالا چیکار کنم که این پسر خالم دست از سرم برداره چند باری هم بهش گفتم ولی اون میگه تو دوستم داری و الکی خودتو گول میزنی لطفا راهی پیشنهاد کنید خیلی ممنون. باتشکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://www.moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

عمو . م

با سلام . من 14 سالمه مو عاشق دختر عموی 15 ساله خود شده ام. ما هردو هم دیگرا خیلی دوست داریم ... و از حال هم با خبریم ...
دختر نجیب و خوبی هست . و دوست دارم با هم از دواج کنیم .ولی روم نمیشه به او درخواست ازدواج دهم .و اون یه خواستگار 20 ساله داره
..... تو رو خدا کمکم کنید

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

عاشق

سلام اسم من رضوان هست میخواستم بگم من الان یه دوماهی هست میرم کلاس زبان و دخترا و پسرا باهم داخل یه کلاسن داخل کلاس یه پسری هست هم سن خودم هست بیش تر وقت ها باهام حرف میزنه اما من محلش نمیزارم حتی سرکلاس بهم لبخند میزنه و حتی دو روز نمیخواستم برم کلاس به معلممون گفتم که دو جلسه ی بعدی میخوایم بریم مسافرت نمیتونم بیام بعدازاین که ازمسافرت اومدمبپه های کلاس بهم گفتن وقتی که نبودم اون پسره هم نیومدو حتی بپه های کلاس گفتن که من عکس کوچیکیه پسره رو دارم اما من عکسشو ندارم و پسره خیلی تو کارم دخالت میکنه و میدونه خونمون کجاست و هر روز از کوچمون رد میشه و بهم لبخند میزنه خواهش میکنم بگید چکار کنم که دیگه محلم نزاره

سلام من میخواستم به دختر

سلام من میخواستم به دختر خانما بگم که هیچوقت با پسرادوستی نکنین چون اخرش افسردگی هست من یه دایی مجرد دارم که به دخترا خیانت میکنه مثلا میره با یه دختر دوستی میکنه بعد میره دختره رو وابسته به خودش میکنه مثلا دوماه باهاشه بعدش میره به دختره فوش میده و باهاش دعوا میکنه و بعدش شمارشو عوض میکنه میره با یه دختر دیگه ای دوست میشه

یه عاشق تنها

اخه من به او خیلی اعتماد دارم و خیلی هم دوسش دارم من بدون اون نمی تونم زنده بمو نم

پاسخ

مخاطب گرامی، ما راه سالم و صحیح را به شما معرفی کردیم. اگر به دنبال آرامش در زندگی هستید، آن را انتخاب کنید؛ در غیر اینصورت با ادامه دادن این نوع روابط، در آینده ای نه چندان دور، خود را در گرداب آسیب های فراوان آن خواهید دید.

یه عاشق تنها

سلام اسم من ... هست من یک ماه پیش با یه پسر به اسم ... اشنا شدم اما متاسفانه هم شهری نیستیم من و اون 15سال باهم اختلاف سنی داشتیم چون من 12 سالمه اما اون 27 سالشه من اون رو بیشتر از دنیا دوست داشتم او هم منو خیلی دوست داشت و می گفت که اهل و دروغ و خیانت نیست من اگر یه روز باهاش حرف نمیزدم دیوونه میشدم من و اون 3هفته باهم بودیم و گفته بود که چند روز دیگه ماشین میخره و میاددم در مدرسم هر روز بهم میگفت دوست دارم حتی میگفت دوست دارم زنم بشی من بهش خیلی اعتماد دارم اما چند روز پیش مامانم از رابطمون فهمید و خیلی دعوام کرد و گوشی رو ازم گرفت من اون روز خیلی گریه کردم بعداز دو روز که ازش بی خبر بودم یه روز مامانم گوشیشو خونه جا گذاشت منم رفتم براش پیام دادم و بعد پیاما رو حذف کردم دوباره فرداش براش پیام دادم و یکی یکی پیاما رو حدف کردم اما مامانم گفت داری برای کی پیام میدی منم گفتم با دوستم که دختره اما مامانم روی شماره اش زنگ زد اما اون هیچی نمیگفت مامانم گفت جون منو بخور که این دختره منم جون مامانم برام عزیز بود بهش گفتم همون پسرست مامانم به شدت دعوام کرد و بهشزنگ زد و بهش فوش داد بعد از چند روز دلم خیلی براش تنگ شد و رفتم خونه ی مادربزرگم و براش زنگ زدم او هم گوشی رو برداشت و گفت از مامانت خیلی ناراحتم چون خیلی بهم فوش داد منم ازش معذرت خواهی کردم الان یه مدتی هست که وقتی یه فرصت خوب پیش میاد با تلفن خونه ی مادربزرگم براش زنگ میزنم اما باهم چت نمیکنیم میخواستم بدونم این گناه هست

پاسخ

مخاطب گرامی؛ به صورت بسیار کوتاه به شما عرض می کنیم که اگر به آینده دنیوی و اخروی خود علاقه مندید این رابطه را قطع کنید. رابطه عاطفی و دوستانه با نامحرم از لحاظ شرعی اشکال دارد و علاوه بر عقوبت اخروی (در صورت توبه نکردن)، در همین دنیا هم تبعات منفی فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر پسری به شما علاقه مند باشد مطمئن باشید به طور رسمی و با خانواده اش شما را از خانواده تان خواستگاری می کند و با شما ازدوج می کند. فردی که این نوع رابطه برقرار می کند آن هم با دختری که 15 سال از خودش کوچکتر است، شک نکنید که تنها به دنبال کسب لذت و رها کردنتان است. نمونه های فراوانی فریب این گونه افراد را خورده اند، امیدواریم شما در این دام نیفتید و این تجربه تلخ و آینده سوز را تکرار نکنید. به کلماتی که در وصف شما به کار می برد توجهی نکنید (تو بهترین و زیباترین دختر دنیایی، دوست دارم، قسم می خورم که من فقط با تو ازدواج خواهم کرد، بگذار شرایطم جور شود تا به خواستگاریت بیایم، بگذار سن مان بیشتر شود و ...) این ها تنها برای راضی نگه داشتن شما برای ادامه ارتباط و کسب لذت از شماست؛ عمل او را ببینید.
برخی دختران می گویند «من به او ایمان دارم و مطمئنم دروغ نمیگه». از این افراد باید پرسید این ایمان به او از کجا برای شما محقق شده؟ حقیقتاً کمی تأمل کنید و ببینید بر چه اساسی این ایمان به او در ذهن شما شکل گرفته و فکر می کنید به هیچ وجه دروغ نمی گوید! گفتن چند جمله عاشقانه به شما در این مدت و یا خود را مذهبی و صادق نشان دادن، هیچ گاه نشان دهنده حقیقت فرد نیست. این فرمول افرادی است که به دنبال سوء استفاده و ضربه به دیگرانند : «برای اینکه به آن چیزی که می خواهی برسی، اعتماد طرف مقابل را جمع کن، حتی با دروغ و فریب».
اگر پسری به دختری علاقه مند باشد او را از خانواده اش خواستگاری می کند. با توجه به این که شما سن تان کم است و شرایط ازدواج را ندارید، مساله خواستگاری از شما و ازدواج هم منتفی است و این پسر تنها به دنبال سوء استفاده از شماست. اگر در سن ازدواج هم بودید این اختلاف سنی 15 سال را هیچ مشاور ازدواجی تایید نمی کند، چرا که با توجه به اختلاف نسل ها و مشکلات دیگری که در اختلاف سن زیاد زن و شوهر وجود دارد، در صورت ازدواج، مشکلات عدیده ای به وجود خواهد آورد.
باز هم می گوییم این نوع رابطه با نامحرم از لحاظ شرعی دارای اشکال است و آسیب های فراوانی را دامن گیر زندگیتان می کند. این نکته مهم را نیز متذکر می شویم که عقد دختر باکره، بدون اجازه و اذن پدرش باطل است. مادرتان خیر شما را می خواهد، به صحبت های او گوش کنید و ذهن و فکرتان را فعلا مشغول تحصیل نمایید تا زمان ازدواج تان فر برسد. در آن زمان می توانید با خیالی آسوده تر و تفکری پخته تر روی این موضوع بسیار مهم نیز فکر کنید.
در پایان نظر یکی از مخاطبین را عیناً برای شما نقل می کنیم و سه لینک در زمینه «ارتباط دختر و پسر» ، «ازدواج» و «دختران حتما بخوانند» قرار می دهیم؛ حتما آنها را مطالعه کنید، برایتان مفید خواهد بود و مانع از رسیدن آسیب به زندگی تان خواهد شد ان شاء الله :
«من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خواستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا با من دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت. پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به کارای دیگه...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمئن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین»
ارتباط دختر و پسر
ازدواج
دختران حتما بخوانند

فردی

سلام من یک دختر بچه 13ساله اه من پسری را دوست دارم میشه بگید از کجا بفهمم دوستم دا

ممنون

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

جنسی

ایا بدونه مراجعه بزشک هم میشهع فهمید دختر قبل از ازدواج هم رابطه جنسی داشته اگه میشه کامل توضیح بدین

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

عشق دوجوره

سلام وخسته نباشی...به نظرخودم عشق دوجوره فقط عشق فرزندبه مادروعشق بنده به خداعشق لیلی و مجنون و....فقط تو قصه هاست اونعشقاازطریق اختلالات هورمونی اتفاق میفتد.....باتشکر

سلام من دختری ... ساله هستم

سلام من دختری ... ساله هستم از شش سالگی خود ارضایی داشتم یه بار هم با یکی رابطه داشتم فقط دستگاهش رو تو واژنم کرد درد نداشت خون هم نبود ممکنه پردم مشکل داشته باشه تو آینده همسرم متوجه میشه؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

من یک پسر عمه دارم از خودم

من یک پسر عمه دارم از خودم بزرگتر است من فکر میکنم نباید خیلی با اون حرف بزنم ولی اون همش من رو نگاه میکنه،باهام حرف میزنه،پیشم میشینه.بگین چیکار کنم.

ارجاع به بخش درج سوال

سوالی دارم درباره ازدواج

سلام من پسرس15ساله هستم عاشق ی دختری هم سن خودم شدم من نمی دونم اونم منو دوس داره یانه میشه کمک کنیدتابفهمم تادوسم داره یانه

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

پروستات

سلام خسته نباشید.پسری 19 ساله ام مدتیست پروستاتم اذیتم میکند.دقیق نمی توانم توضیح دهم ولی از ناحیه داخل مقعد این ناراحتی را احساس میکنم و میخواهم با فشار دادن عضلاتم و یا فشار دادن آن حدود و یا معذرت میخواهم با فروکردن انگشت در مقعد و ماساژ پروستات.خود را راحت کنم.شبهای که تحریک میشوم ولی قبل احتلام از خواب میپرم بیشتر میفهمم.متاسفانه به دلیل خواب سبکم خیلی اینطور میشوم.اهل استمنا نیستم.در روزهایی که شبشس تحریک بدون احتلام شدم میشود ناراحت میشوم.گاهی بعد ادرار کردن باید بنشینم که باقی مانده اش که مقدار کمیست خارج شود.(این مشکل است؟با اینکه مقدار ادراری که بعدا خارج میشود خیلی کم است)
راستش حافظه ام ضعیف است ولی یا دم هست که سال های پیش هم دچار تقاطع ادرار شده ام ولی بر طرف شده است.
از سایت پزشکی ای مسئله را پرسیدم نام یک آنتی بیوتیک را داد که من عوارض آنرا خواندم.نوشته بود مشکل تاندم ها از مشکلات اصلی آن است.وغش و...
نمیدانم چه کنم.و نمیتوام به پزشک مراجعه کنم.
خواهشا کمکم کنید.با معاینه مقعدی خودم میتوانم بفهمم مشکل دارم؟چگونه؟اگر میشود نام قرص بی ضرری را برای التهاب پروستات بفرمایید.
خواهش میکنم کمکم کنید.واقعا درمانده ام.
خواهش میکنم.
متشکرم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

من دختری 16ساله هستم دوبار با

من دختری 16ساله هستم دوبار با دونفر سکس کردم یعنی فریب خوردم اما نذاشتم عمل دخول انجام بدهند بخاطر صورت و بدن جذابم بیشتر پسرا به شکل دیگه نگام میکنن من باید چیکار کنم ؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

به یه پسر علاقه دارم ♡

سلام .
من به یه پسر علاقه دارم ولی اون نمیدونم البته فک میکنم اون تو دلش منو دوست داره چیکار کنم اون بفهمه ؟؟؟؟؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

فیلم هایی که در سایت های خارجی

فیلم هایی که در سایت های خارجی و سکسی وجود دارد، آیا گناه دارد و چطور گناهی دارد و ایا گناهش زیاد است؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

جنسی

سلام من پسری 13 ساله هستم روی دختر خاله ام شهوت زیادی پیدا کردم که اندازه خودم هست ایا میتونم با اون رابطه جنسی برقرار کنم برای اخرین بار

پاسخ

رابطه جنسی با نامحرم، زنا محسوب می شود و از گناهان کبیره است و عواقب ناگوار دنیوی و اخروی دارد.

لطفا راهنمایی ام کنید

سلام خسته نباشید گره بزرگی افتاده تو زندگیم که نمیدونم باید چکار کنم 3روز است فهمیدم خواهر 16 سالم توسط پسر19 اغفال شده و از او سواستفاده هم شده و الان واقعا نمیدونم باید چکاری انجام بدم از آنجا که قول ازدواج به او داده و الان هم بخاطر کم سنیشون میگه که زوده برای خواستگاری فعلا از این کار سر باز میزنه،اما من اینجا گیر افتادم نمیدونم این قضیه رو با خانوادم در جریان بذارم یا برم پیش یک مشاور یا برم پیش پسره باهاش حرف بزنم.تو رو خدا کمکم کنید من خیلی درمونده شدم...

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 7 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .