ارتباط جنسی با پسر نامحرم

من دختري هستم كه با پسري آشنا شدم. پدر و مادرم از اين موضوع اطلاعي ندارند، ما قراره با هم ازدواج كنيم ولي به دليل مخالفت خانواده او به تعويق افتاده و به من گفته كه حدود چند سالی بايد صبر كني تا آنها را راضي كنم. من به او اعتماد كامل دارم .حدود چند ماهه كه با هم نزدیکی داريم ولي به فواصل زياد و من هم از اين موضوع رنج مي برم و هم واقعا احساس نياز مي كنم. ما به قدري همديگر رو دوست داريم كه نمي تونيم از هم جدا بشيم طوري كه من هيچ پسري رو به جز او براي همسري نمي توانم انتخاب كنم. سوالي كه از شما دارم اين است كه مي شود ما به هم محرم شويم ولي بدون اجازه پدر تا رابطمون به گناه تبديل نشه؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد.

پرسشگر گرامي، شما كه گناه، روحتان را آزار مي‌دهد اي کاش زودتر نسبت به مشاوره اقدام مي کرديد اما از آنجا که ماهي را هر موقع از آب بگيري تازه است، به ذکر نکاتي مي پردازيم که موثر بودن آن تنها به خواست و اراده شما و اينکه چقدر اين نکات را به کار گیرید، بستگي دارد.
غالب پسران در ابتداي راه و براي جلب اعتماد دختر، خود را علاقمند و عاشق دختر نشان مي دهند اما پس از آنکه از احساسات دختر سوء استفاده کرد و از دختر به عنوان وسيله اي براي رسيدن به اميال نفساني خود بهره برد، دختر را با هزار و يک آرزو رها کرده و به دنبال کار خود مي روند. شايد الان جوابي در ذهن شما نقش بسته است و آن اينکه پسري که من با او آشنا هستم چنين خيانتي را در حق من انجام نمي دهد و او حقيقتا علاقمند و عاشق من است، اما بايد در پاسخ گفت: بسياري از دختران در ابتداي ارتباط خود با نا محرم چنين برداشتي را دارند اما پس از آنكه مورد سوء استفاده افراد فرصت طلب قرار گرفتند به ساده لوحي خود پي مي برند.
چگونه مي توان به قول و قرار انساني که به راحتي فرامين الهي را زير پا مي گذارد اعتماد کرد؟ چه تضميني وجود دارد كه او به قول خود نسبت به ازدواج با شما عمل كند؟ چه دليلي بر صحت گفتار او مبني بر مخالفت خانواده اش با ازدواج او با شما وجود دارد؟ آيا اين امر بهانه خوبي براي سوء استفاده از شما بدون هيچ قيد و بند قانوني و شرعي نيست؟ به یاد داشته باشید خواستگاری آزمون عشق پسر است، آیا فرد مورد نظر که برای خواستگاری از شما تلاش نمی کند، می تواند در ادعای عشق خود صادق باشد؟ آيا او تا به حال براي راضي کردن خانواده خود با تمام وجود تلاش کرده است؟ آیا بهتر نیست از دلایل مخالفت خانواده او با ازدواج شما مطلع شوید؟ شاید آنان دلیل قانع کننده ای برای مخالفت خود داشته باشند؟ آیا خانواده شما هم با این ازدواج موافق هستند؟ و یا اینکه با این ازدواج مخالف هستند و برای مخالفت خود دلایل قانع کننده ای دارند؟ آيا پس از گذشت دو سال او موفق به راضي کردن خانواده خود مي شود؟ اگر او موفق به راضي شدن خانواده خود نشد و يا به هر بهانه ای از ازدواج با شما سر باز زد، زندگي مشترک آينده شما چه وضعيتي پيدا خواهد کرد؟ شما از لحاظ رواني با چه آسيب هايي روبرو مي شويد؟ شما از چه طريقي به ويژگي هاي فرد مورد نظر پي برده ايد و او را شايسته زندگي مشترك با خود تشخيص داده ايد؟
به هر حال ارتباط جنسي او با شما (هر چند كسي از آن آگاه نشود) براي شما عوارض و آسيب هايي را به دنبال دارد ( که ما در اين مجال كوتاه در پي بيان آن نيستيم) اگر فرد مورد نظر واقعا به شما علاقمند بود به خود اجازه نمي داد تا عفت و پاكي شما را لكه دار كند و شما را در معرض آسیب های جدی روانی ، اجتماعی و ... قرار دهد.
آيا چنين فردي كه فقط به دنبال هوس و بر آمدن كام خويش است سزاوار عشق ورزيدن است؟ آيا به او به عنوان يك تكيه گاه مي توان اعتماد كرد؟ آيا كسي كه در روابط خود با انسان فقط به دنبال منافع شخصي خود است قادر خواهد بود كه در زندگي مشترك احساسات و خواسته هاي شريك زندگي خود را درك كند؟ آیا پسری که در مدت کوتاهی با دختر مورد نظر خود رابطه جنسی بر قرار کرده است، از انگیزه کافی برای ازدواج در آینده با آن دختر برخوردار است؟ جالب است بدانيد پسران هنگام بهره بردن از روابط آزاد، عاشق پيشه جلوه مي‌كنند اما وقتي نوبت انتخاب حقيقي براي زندگي مشترك برسد، کم اتفاق می افتد كه با كسي ازدواج كنند كه در دسترس آنها بوده‌ است. اگر هم اين ارتباط به ازدواج بينجامد، اين زندگي مشترك، سرانجامي جز جدايي و تنفر و سوءظن نخواهد داشت.
آیا دختری که بدون هیچ قید وبند شرعی و قانونی خود را در اختیار فرد نا محرمی قرار می دهد از کشش و جاذبه لازم برای آن پسر برخوردار است؟
فرض را بر اين مي گذاريم كه جواب تمام سوالات بالا به نفع فرد مورد نظر باشد و شما هنوز هم به او اعتماد داشته با شيد، چگونه مي توانيد گناهاني را كه در اين مدت مرتكب شده ايد را جبران كنيد؟
پرسشگر گرامي در بخشي از سوال خود متذكر شده ايد: من از ارتباط با او رنج مي برم و در ضمن احساس نياز مي كنم، در جواب شما فقط يك سوال مطرح مي كنم : چنانچه فردي تشنه بود و به شدت از تشنگي رنج مي برد و در مقابل او فقط يك ظرف آب بود كه درون آن مقداري سم ريخته شده بود آيا انسان تشنه به دليل تشنگي به خود اجازه مي دهد از اين آّّب استفاده كند؟
از شما خواهر گرامی می خواهم قبل از خواندن ادامه جواب از جلو کامپیوتر بلند شوید و چند قدمی راه بروید و با دقت به سوالات بالا جواب دهید، و حداقل این سوالات را به عنوان یک احتمال بررسی کنید. حتما مطالبی که مطرح کردیم برای شما بسیار نا خوشایند است اما به عنوان افرادی بی طرف که نگران آینده شمايند این سوالات را مطرح کردیم پس در حسن نیت ما شک نکنید وبه یاد داشته باشید هر ماه با تعداد زیادی از دختران که مانند شما با آرزوی ازدواج به دام افراد سود جو افتاده اند روبرو می شویم. آنچه در این نوشته برای شما بیان می شود حاصل سالها مطالعه و مشاوره است. به یاد داشته باشید که اینگونه روابط به طور حتم آسیب هایی را بدنبال دارد، که ما به دلیل طولانی نشدن جواب از ذکر آن خودداری می کنیم. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از آن به مقالات سایت نهاد در همین زمینه مراجعه کنید.
چه باید کرد:
1) در اولین گام به هر نحوی شده ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کنید.
2) پس از آنکه ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کردید در فضایی به دور ازاحساسات و عواطف زود گذر ازدواج با فرد مورد نظر را با دقت بررسی کنید، و بررسی کنید که آیا فرد مورد دارای ویژگی های حداقلی ازدواج می باشد. با دقت به سوالات زیر جواب دهید و جواب آن را در کاغذی یاداشت کنید و پس از گذشت مدتی دوباره این جواب ها را با مو شکافی بخوانید و ببینید هنوز هم همین نظرات را دارید :
- آیا او ویژگی های همسر مناسب را دارد؟
- آیا بعد از گذشت چندی از زندگی مشترک و فروکش کردن احساسات باز هم از این عشق وعلاقه خبری هست؟
- چه ویژگی هایی باعث شده است تا من به او علاقمند شوم؟
- آیا برای انتخاب او ملاک های انتخاب همسر را در نظر گرفته ام؟
- آیا انتخاب او به عنوان همسر آینده تصمیمی عاقلانه است و یا اینکه من از روی احساسات تصمیم گرفته ام؟
- آیا علاقه او به من از عشق و علاقه است و یا اینکه هوسی بیش نیست؟ من برای شناخت هوس از عشق چه کرده ام؟ اصلا عشق و هوس چگونه از هم جدا می شود؟
3) در صورتی که او دارای شرایط حداقلی همسر مناسب نبود او را برای همیشه از ذهن و خاطر خود پاک کنید، اما چنانچه او دارای ویژگی های حداقلی همسر مناسب بود، به او بگویید با توجه به شرایط موجود و فشارهای خانواده به هیچ وجه امکان ارتباط با او وجود ندارد و تنها راه پیش روی او خواستگاری از طریق خانواده است. فرد مورد نظر چنانچه واقعا عاشق وعلاقمند به شما باشد با تمام وجود برای راضی کردن خانواده خود تلاش می کند. سهل انگاری او در این امر نشانگر عدم علاقه او به شما است.
4) به یاد داشته باشید هر قدر گناه شما سنگین باشد در برابر لطف و کرم الهی قطره ای بیش محسوب نمی شود، با تمام وجود از گذشته خود توبه کنید و از خداوند بخواهید که شما را در ترک این گناه یاری دهد. در ضمن به یاد داشته باشید انسان باید در تمام تصمیمات خود راضی خدا را در نظر بگیرد، بنده ای که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری فرو گذار نیست و بدون در نظر گرفتن حقوق الهی اقدام می کند،چیزی به جزِِء سر گردانی در انتظار او نیست.
5) اشتباه در مورد ازدواج و انتخاب همسر غیر قابل جبران است. برخی اهمیت انتخاب همسر را به راه رفتن در میدان مین تشبیه می کنند که اولین اشتباه فرد آخرین اشتباه اوست، پس انسان باید در این مورد خیلی با احتیاط عمل کند و از همفکری تمام اطرافیان به ویژه والدین خود استفاده کنید. بنابراین والدین خود را در را در جریان تصمیمات خویش در مورد انتخاب همسر قرار دهید و از نظرات آنان در این مورد استفاده کنید.
6) ارتباط معنوی خود را با خدا افزایش دهید و سعی کنید لذت یاد خدا را در زندگی خود بچشید. لذت های پست و نا چیز مادی در برابر چشمان فردی که بالذت یاد خدا آشنا شد رنگ می بازد وزندگی او رنگ و بوی دیگری پیدا می کند.

نویسنده: محمد صادق آقاجانی

دیدگاه ها

تنظیمات نمایش دیدگاه

روش مورد نظر را برای نمایش دیدگاهها را انتخاب کنید و بر روی گزینه "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید

بوس کردن

سلام من دختری 13 ساله هستم من عاشق یه پسری شدم پسره بهم گفت اگه لب ندادی دیگه باهات نیستم منم لب دادم حالا می خواد تنهام بذاره میشه یه کمکی کنید من به عشقم برسم

پاسخ

مخاطب گرامی؛ بهترین تصمیم، قطع ارتباط با این پسر است؛ این گونه روابط با نامحرم حرام است و گرفتاری دنیوی و عذاب اخروی خواهد داشت. این پسر به دنبال سوء استفاده و کسب لذت از شماست و قطعا به شما علاقه مند نیست. شما هنوز نوجوان هستید و نباید ذهن تان را درگیر این مسائل کنید؛ غوطه ور شدن در این مسائل، موجب آسیب دیدن زندگی تان خواهد شد. پس توبه کنید و این قطع ارتباط را نیز به فال نیک بگیرید و بدانید خداوند دوست تان دارد که تا این لحظه نگذاشته آسیب های جدی تری که در این روابط وجود دارد گریبانگیرتان شود؛ البته اگر این موضوع را رها نکنید و جلوتر بروید قطعا گریبانگیرتان خواهد شد و بعدها پشیمان خواهید شد که دیگر پشیمانی در آن زمان، سودی نخواهد داشت.
در پایان نظر یکی از مخاطبین را عیناً برای شما نقل می کنیم و دو لینک در زمینه «ارتباط دختر و پسر» و «ازدواج» قرار می دهیم؛ حتما آنها را مطالعه کنید، برایتان مفید خواهد بود و مانع از رسیدن آسیب به زندگی تان خواهد شد ان شاء الله :
«من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خواستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا با من دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت. پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به سکس...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمئن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین»
آسیب های ارتباط دختر و پسر
ازدواج

تبریک

اولین تبریک به دولتمردامون میگم که عرضه ایجاد شرایط ازدواج ندارن
دومین تبریک به خانواده ها که با مهریه سنگین و شرایط سخت جلوی ازدواج جوونارو میگیرن
سومین تبریک به دشمناموه که تونستن با ماهواره و اینترنت و .... فرهنگمونو عوض کنن

سلام من دختری 20ساله هستم با

سلام من دختری 20ساله هستم با پسری رابطه مقعدی وجلو داشتم چون پرده بکارتم ازش خون نیومد میخوام بدونم آیا با کسی ازدواجکنم مشخ میشه که از قبل با کسی ارتباط داشتم ومیخوام بدونم پرده ام از چه نوعی است

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

دوست پسرم وسکس

سلام دختری 15 ساله هستم دوس پسرم پیشنهاد سکس داده ب نظرتون قبول کنم
خودم بهش ن نگفتم شمام راهنماییم کنید

جواب دوست پسرم و سکس

دختر خانم من واقعا متاسفم که تو درباره جواب این سوال تردید داری.باید قاطعانه بهش بگی نه.حتی اگه بگه فقط لمست کنه بازم باید بگی نه.تو یه سرمایه خیلی بزرگ داری اگه اونو از دست بدی هیچ چیز دیگری نداری.و اینو من صد در صد بهت قول میدم که اگه پسری بهت همچین پیشنهادی داد فقط و فقط قصدش از دوستی با تو داشتن رابطه جنسی و سوء استفاده از توست.کاری نکن که تا اخر عمرت به همسر اینده ات مدیون بشی.من از همه کسایی که رابطه چه جنسی چه غیر جنسی چه پسر چه دختر دارن خواهش میکنم که همچین کارایی نکن. من خودم یه زخم خورده ام همین اشتباهات رو کردم.البته من رابطه جنسی از واژن نداشتم اما به هر حال کار اشتباهی کردم.پشیمون هم شدم ولی به درد نمی خورد.الان شیرینی زندگی با همسرم رو از دست دادم دائما احساس گناه میکنم واسه اینکه احساس می کنم کار من در اون دوران یعنی به خیانت به همسرم. چون مطمئنم که شوهرم قبل و بعد ازدواج پاک پاک هست

جهنم

اگه کسی به شما پیشنهاد بده خودتو بنداز تو آتیش قبول میکنی؟البته این بد تره؛اگه تحمل داری پس اینم انجام بده.

پاسخ

مخاطب گرامی به صورت بسیار کوتاه به شما عرض می کنیم که اگر به آینده دنیوی و اخروی خود علاقه مندید به هیچ عنوان به این خواسته او تن ندهید. این عمل با نامحرم (علاوه بر مضرات فراونی که دارد و در بالا مطالعه کرده اید) زنا محسوب می شود و علاوه بر تاوان سنگین اخروی، در همین دنیا هم تبعات منفی فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر پسری به شما علاقه مند باشد مطمئن باشید به طور رسمی و با خانواده اش شما را از خانواده تان خواستگاری می کند و با شما ازدوج می کند. فردی که این نوع روابط جنسی را پیشنهاد می کند شک نکنید که تنها به دنبال کسب لذت و رها کردنتان است. نمونه های فراوانی فریب این گونه افراد را خورده اند، امیدواریم شما در این دام نیفتید و این تجربه تلخ و آینده سوز را تکرار نکنید. به کلماتی که در وصف شما به کار می برد توجهی نکنید (تو بهترین و زیباترین دختر دنیایی، دوست دارم، قسم می خورم که من فقط با تو ازدواج خواهم کرد، بگذار شرایطم جور شود تا به خواستگاریت بیایم و ... این ها تنها برای راضی نگه داشتن شما برای ادامه ارتباط و کسب لذت از شماست)، عمل او را ببینید. به او بگویید اگر قصد ازدواج داری به خواستگاریم بیا؛ آن وقت است که معلوم می شود نیت و قصدش چیست؛ در ضمن رابطه با نامحرم نیز از لحاظ شرعی دارای اشکال است و آسیب های فراوانی را دامن گیر زندگیتان می کند.
در پایان نظر یکی از مخاطبین را عیناً برای شما نقل می کنیم و دو لینک در زمینه «ارتباط دختر و پسر» و «ازدواج» قرار می دهیم؛ حتما آنها را مطالعه کنید، برایتان مفید خواهد بود و مانع از رسیدن آسیب به زندگی تان خواهد شد ان شاء الله :
«من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خواستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا با من دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت. پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به سکس...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمئن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین»
ارتباط دختر و پسر
ازدواج

تنهايي

با سلام من بسري 17 ساله هستم همه ي دوستانم با دوستي هستن ولي من به كسي كه دوسش داشتم بيشنهاد دادم ولي جواب منفي شنيدم حالا جه كنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

از خدا بترسیم

سلام دختری هستم14سالمه وقتی میام اینجا واین مطالب رو میخونم شاخ درمیارم متاسفانه جامعه بدی شده اخه از خدانمیترسین عذاب وجدان نمیگیرین بخداقسم عشقای این دوروزمونه همش احساسه ببینیداین دنیافقط یه امتحانه وارزش گناه کردن نداره یادمون باشه برای چی اومدیم وبه کجا میریم همه باید حساب پس بدیم،واقعامتاسفم برای دختراییکه به نامحرم نگاه میکنن خودشونو خیلی راحت در اختیاره یه بی سروبی پاقرار میدان مثل ارزون فروشا باورکنید بهتون میگن بی شخصیت بی حیا واخرشم ولتون میکنن واقعا از خدابترسید...بترسیدازخشم خدا

زنا با نا محرم

با دختری ارتباط جنسی داشتیم توبه کردم قصد ازدواج دارم. از نظر اسلام درست است نگه داشتن عکسش و بوسیدنش حرام است؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سلام عاشق پسري شدم نمى دونم

سلام عاشق پسري شدم نمى دونم چي كار كنم بعضي وقتا

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

چکونه بروز بدهم

من عاشق یک نفر از اقوام شدم چگونه به انها بگویم

سوال مهم

من یه ماه میشه با پسری آشنا شدم همو دوست داریم پیشنهاد سکس نداد خودم باهاش سکس کردم قصد ازدواج داره میگه به خانواده ت بگو به نظر شما واقعا منو برای ازدواج میخواد؟

جواب سوال مهم

سلام اینایی که تو میگی من چند سال پیش تجربه کردم.فهمیدم که هیچ پسری بدون داشتن سوء نیت با دختری دوست نمیشه اونایی هم که سوء نیت ندارن از انگشتای دست کمترن.و متاسفم از اینکه خودت ر ابطه سکس رو باهاش شروع کردی اگه باهات ازدواج نکنه میخوای چیکار کنی؟ به هیچ عنوان نمیتونی به همسر اینده ات ثابت کنی که مثلا پاک دامنی چون همون قدر که تو تو فکر میکنی زرنگی همسر اینده ات هم زرنگه

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سوال

سلام.
آیا میشه این سایت رو به پسر و دخترم معرفی کنم 15 ساله و24 ساله دخترمه

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

یه حرف ساده

من خانومی هستم 26 ساله که یک ساله ازدواج کردم.همسرم 5 سال پیاپی به خاستگاریه من میومد تا جواب مثبت بگیره ولی حتی یک بار هم به من پیشنهاد دوستی نداد در حالیکه در این 5سال من راضی بودم فقط خانوادم موافقت نمی کردند.حالا که باهم ازدواج کردیم وقتی از اون میپرسم چرا بامن دوست نشدی میگه آدم دختری رو که دوس داره حاضر نیست باهاش دوست شه و بهش لطمه بزنه و تو اگر بامن دوست میشدی هیچ وقت نمیتونستم باهات ازدواج کنم چون فکرم خراب میشد در موردت.پس اگر یه پسری واقعا دوست داشته باشه سالها به خاستگاریت میاد ولی دوستی نه...چه برسه به سکس...الان من خیلی از زندگیم راضی ام...پرازعشق و حس اعتماد دو طرفه..اگر باهاش دوست میشدم الان اعتمادی بین ما نبود.مطمِن باشین خانومای گل..با پسرا دوست نشین تاهم آمار ازدواج بره بالا و هم آمار طلاق بیاد پایین..با تشکر از همتون

ببین نفس اماره چه ها میکنه با

ببین نفس اماره چه ها میکنه با انسانهای پاک سرشت.اعوذ باالله من الشیطان الرجیم

من یه بار

من یه بار پسر عمم گفت تو عاشقمی منم گفتم اره منظورم یعنی به عنوان فامیلی عاشقتم اونم گفت پس کاری کن منم عاشقت شم من چی کار کنم درضمن 15 سالمه پسرهم 17 ساله بود

چیکار کنم؟؟

من به پسری علاقه دارم که حتی خودش هم نمیدونه!‏ اونقدر بهش علاقه دارم که همیشه توخیالم بااون حرف میزنم وگاهی مجبور به خودارضایی میشم اون شخص مشهوری ومحال میدونم بهش برسم ولی اگر یه روزی خبر ازدواجش رو توهر سایتی بخونم قطعا دیوونه میشم اون تموم زندگی منه؟ اگرمیشد میفهمید ازبین هواداراش یه نفر اینطوری دیوونه وار دوستش داره قطعا منو از دست نمیداد......

رابطه بادوست پسرم

سلام من دختری15سالع هستم بایک پسراشناشدم ک ب من گف عاشق من است ومن رابرای ازدواج میخواهدوازمن خواست ب خانه ایشان بروم وازمادروعمش دیدن کنم وانهانیزمراببینندمن هم بااسرارپسررفتم ک هیچکس درمنزل نبوداون ازقبل گفته بودک ی لب کوچولومیگیره منم اولین بارم بودواین چیزارونمیدونسم وقبول کردم بعداون من رازوری ب ب رابطع گیراوردوبامن سکس کردمن راضی نبودم ولی دیگ کارازکارگذشته بود.امدن ب خانه گف من اینکاروکردم ک مال من شی من م ی نفردیگروداشتم ک خلاصه 2ساله باهمبم وهیچی روازش پنهون نکردم منم کم کم ب کسی ک دوسش دارم این جریانوگفتم اونم شاکی شدوقهرکردی مدت گذشت ک باکلی اسرارمن اشتی کرداین پسرجوری وادارمیکنه ک منودوست داره منم خ دوسش دارم ولی نمیدونم چرارفتم خونه اونها بعدعشقم بعدازچن وقت ب تهران اومدازمن سکس خواست وگفت برای اینک نتونه ازم جداشه بایدباهام سکس کنه منم چون دوسش داشم قبول کردم دوسای عشقم هکه مبگن ک منودوستداره ولی من باورنمیکنم اون میگ اونامیخان ماروجداکتن اون50روزب خدمتش مونده هرجقدمیگم ب خانوادم بگومنومیخوای میگ بعدازخدمت منم خواستگارزیاددارم میترسم ازدواج کنم ووقتی ببرننم ازمایش معلوم شه ک من سکس داشتم اون یکیم میگ بیاباره سکس کنیم بعدمن بهت ی کرم میدم بزنی ک رفتی ازمایش معلوم نشه لطفاکمکم کنین بگین چیکارکنم

salam

می خواستم بدونم جواب سؤالم چقدر طور می کشد. تا سؤالمو بپرسم

پاسخ

مخاطب گرامی، معمولا بین 5 تا 10 روز پاسخ آماده می شود؛ البته برخی اوقات به دلیل تراکم بالای سوالات، چند روز ممکن است بیشتر شود.

نان پنیرو جوجه کباب

باسلام
اگرشما پس ازمدتی نان پنیر خوردن جوجه کباب بخورید دیگر میلی به نان پنیر ندارید
بله اگر عشق به خدا داشته باشید دیگر دنبال لذت های مادی حرام نخواهید رفت چون دیگه اصلا برایتان لذتی ندارد

دوستی و خواستگاری

سلام من یک دوست دختر داشتم و دارم حدود4 سال با هم رابطه ی دوستی ولی وقتی رفتم خواستگاریش پدر و مادرش اجازه ازدواج نمیدند منم خیلی دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم الان6ماهه که نه اصلا دیدمش ونه صحبت کردیم یه راهی بگید که من اون ببینم و ازش بپرسم که آیا اونم منو دوست دارم یا نه دارم دیوونه میشم لطفا راهنماییم کنید متشکرم

هیس دخترها فریاد نمیزنند

من دختری23ساله هستم.که حدود ده سال پیش وقتی که در منزل خالم با پسرخالم تنها بودم پسرخالم بازور به من تجاوز کرد و ازانجا مطمىن بود من از این قضیه به خانواده چیزی نمیگم خیالش راحت بود.اما کاش فقط همون یکدفعه بود چهار پنج بار بهم تجاوز کردن در موقیعتهای مختلف.حالم از خودم بهم میخوره دارم دیوونه تورو بخدا کمکم کنید

تجربه

من یه پسر ۳۳ ساله هستم و ازدواج هم کردم و فرزند هم دارم. می خواستم به دخترا یه چیز را بگم.من با یه دختر در حدود ۳ سال اشنا بودم و من فقط یه بار بصورت اتفاقی به خونم اود و ما فقط معاشقه کردیم نه سکس. البته من انو خیلی دوس داشتم و می خواستم باهاش ازدواج کنم ولی بعد از ان ماجرا هر کاری کردم نتونستم باهاش ازدواج کنم. نتونستم قبولش کنم. پس در نتیجه به هیچ وجه با پسرا قبل از ازدواج دوست نشید و معاشقه نکنید . در ان صورت بعید می دانم با شما ازدواج کند. ضمنا پسری که با پدر و مادرش به خونه شما خواستگاری نیومده هر چقدر هم به شما قول ازدواج بدهد فقط شعار است.

جنسی

من با ی پسری هشت ماه دوست بودم انقد عاشقش شدم ک قرار بود بیاد خواستگاریمو حتی با مادرم هم حرف زده قرار بود شهریور امسال بیان خواستگاری من باش دو بار رابطه مقعدی داشتم میخواستم بدونم ازمایش برم حتی بعد چن سال مشخص میشه؟

فشار جنسی به من امده چی کار

فشار جنسی به من امده چی کار کنم

رابطه

من با دوست دخترم سکس داشته ام و الان داریم ازدواج میکنیم پدر دختر میخواهد مارا برای ازمایش بفرستد میخواهم بدانم چه مدت بعد از سکس رابطه ما تو ازمایش دیده نمیشود

ارتباط با دختر

باسلام من پسری14ساله هستم که به دلیل نداشتن خواهر خیلی احساس تنهایی میکنم به همین دلیل مجبور شدم با دخترا دوست بشم لطفا کمکم کنید چیکار کنم نمیتونم از این کار دست بکشم

سلام من چن وقته به پسری

سلام من چن وقته به پسری احساس عشق دارم ولی اون دوس دختر داره حالا چکار کنم

الی

این جور پسرا قابل اعتمادنیستن منم پسری رو دوست داشتم اون دوست دخترای زیادی داشت یه با به من پیشنهاد دوستی داد ولی یکی از دوستام گفت به اینجور ادما نباید اعتماد کنی منم با این که دوسش داشتم قبولش نکردم اونم ول کرد رفت الان خیلی وقته ندیدمش ولی هنوزم فراموشش نکردم...

دختری نوزده ساله

یه دختر نوزده ساله هستم نزدیک دوساله یه پسری رو دوست دارم بدون هیچ حرفی و ارتباطی و حتی نگاهی ازتعریف های دیگران عاشق ایمان و اخلاقش شدم موضوع رو با یه آدم مطمن درمیون گذاشتم گفت بهش بگو منم استخاره کردم عالی اومد به همون آدم مطمن گفتم بهش گفت اون پسر هم گفت الان یهسری مشکلات دارم که تا الان نتونستم به از دواج فکر کنم تا چند ماه دیگه هم فکر نمیکنم بعد خودش چون دوست صمیمیه داییم هست با داییم صحبت کرد بعد با مادرش هم صحبت کرده داییم موافق بوده مادرش هم همینطور فقط گفته چون آشنان باید باهم آشنا بشین بعد پاپیش بزاریم چون اگه نشه خیلی بد میشه الان میگین اینارو از کجا میدونم از عید از طریق چت اومد تو و خودشومعرفی کرد جوابشو ندادم یه چند روز پیام میداد میگفت میخوام درمورد مشکلاتم حرف بزنم که اگه نمیتونی کنار بیای خواستگاری نیام بالاخره راضی شدم به حرفاشگوش کنم شرایطشو قبول کردم دوست ندارم باهاش حرف بزنم و عشقمو به گناه آلوده کنم واسه همین از دوپنج تا پیام شاید یکیشو جواب بدم میتزسم اگه بیاد خواستگاری بعدا اعتمادی تو زندگیمون نباشه به نظرتون اینجوری بیشتر ازم دور نمیشه؟!؟ناراحت نمیشه؟؟؟؟

تنهایی من

من اسمم ... بای پسری به اسم ... دوس شدم پسرخیلی خوبی بود.خلاصه خیلی دوسش داشتم اونم دوسم داش قراره ازدواجم گذاشتیم اون پدرمو میشناخت وهمین منوازش سرد کرد تورابطمونم خیانتی نداشتیم ولی خب اون حرفای سکسی میزدو من خوشم نمیومد اصرارداشت حضوری هموببینیم وبیشترباهم باشیم دقیقا توهمین زمان یه فرد دیگه ب من پیشنهاد دوستی داد و من بخاطر اون ردش کردم چنتاهم خواستگارداشتم ک ردشون کردم اصلا حاضرنشدم ببینموش فقط بخاطر اون.زیادقهرمیکردم و اونم میدونس دوس دارم منت کشی کنه همیش میگف هرکارمیکنی بکن ولی من ازت دست نمیکشم تنهامشکل من تحصیلاتش بود و من ازش خواستم حداقل لیسانس بگیره ولی اون قبول نکرد کلا خودرای و مغرور بود تو اخرین قهرمن الکی اون فرد رو بهونه کردمو گفتم اونومیخوام و اون رفت...
رفتو من نابود شدم نمیدونستم اینقد دوسش دارم ب علی دارم روانی میشم بهش پیام هم ک میدم فحشم میده وضع روحیم خرابه ی ماه دیگه هم کنکور دارم میخوام خودموبکشم اصلا جزاون نمیتونم ب کسی فک کنم کمک کنید من چیکارکنم؟خیلی پشیمونم من آیندموبا ائن میدیدم باپدرومادرمم مشکل پیداکردم میگن تو چته دختر؟خودمم نمیدونم چمه فقط میدونم اونومیخوام شایدم اشتباه باشه شاید رفتنش بهتر بوده ولی نمیتونم فراموشش کنم توروخدا کمکم کنید

سلام خسته نباشيد .من دختري

سلام خسته نباشيد .من دختري هستم 20ساله كه بااشتباه تلفني بامردي 30 ساله اشنا شدم.هرچي زمان گذشت ما بيشتر ب هم علاقمندشديم الان يك سال و پنج ماه كه باهم هستيم.وي بسيارادعاميكندعاشق من هست.نميخواهدباهم ازدواج كنيم ميگويدباهم دريك خانه زندگي كنيم وپرده بكارتم را بزند.ناگفته نماندمن هم عاشق وشيفته اين مرد شدم درحدي كه يك روزدرارتباط تلفني نباشيم عصبي ميشوم.دوباربرهنه باهم بوديم اما سكسي نبود.ازشمادرخواست كمك ميكنم تامن را روشن سازيدبايدچ كارانجام دهم.

پشيماني

سلام...چند وقت پيش از طريق واتساپ با آقا پسري آشنا شدم كه ازم خيلي خوشش اومده بود و چندين بار ازم خواستگاري كرده بود...دوستيمون حدود سه روز بود تا اينكه بعد سه روز احساس پشيموني كردم و خدا ميدونه چندين بار توبه كردم....همون روز سوم به دليل احساس گناه به دروغ به ايشون گفتم كه مادرم همه چي رو فهميده و ميخواد منوشوهر بده....خلاصه بحثمون شروع شد و من چند بار از ايشون طلب حلاليت كردم اما ايشون گفتن كه حلالت نميكنم و خدا همين بلا رو سر خودت بياره.....البته ايشون با فوتوشاپ عكسمو كنار عكس خودشون گذاشته بودن...ازتون چندتا سوال دارم....اين كه خداوند توبه مو قبول ميكنه؟؟؟ كارم صحيح بوده؟؟؟ و همينطور ميخواستم بدونم كه اگه ايشون حلالم نكنه واقعا همين بلا سرم مياد؟؟؟ شما رو بخدا كمكم كنيد ....راهنماييم كنيد.....خيلي ممنونم

پاسخ

مخاطب گرامی، خیالتان راحت راحت باشد؛ بهترین کار ممکن را انجام داده اید. شک نکنید که توبه تان مورد قبول است و با این کار آینده دنیوی و اخروی خود را حفظ کرده اید و از آسیب های پرشمار این روابط در امان خواهید بود.
در پاسخ به سوال پایانی تان باید بگوییم :
در این گونه مسائل که حالت شرعی ندارد و در فضای شریعت مردود است، بحث حلال کردن و حق داشتن مطرح نیست. وقتی فردی به دستور دین عمل نکند، بحث حلال کردن و حق داشتن مطرح نمی شود. حق داشتن زمانی مطرح است که با توجه به دستورات دین و قوانین نظام اسلامی باشد.
پس معلوم شد، بحث حلالیت مربوط به کارهایی است که شرعی و خداپسند باشد؛ این نوع رابطه ها از لحاظ شرعی جایز نیست، و این فرد هیچ گونه حقی بر گردن شما ندارد که به خواهد حلال کند یا نکند.
پس به هیچ عنوان نگران نباشید و دیگر به تماس های این فرد پاسخ ندهدید و در صورت مزاحمت موضوع را با خانواده در میان بگذارید و او را تهدید به شکایت کنید.

ارتباط بی اساس

سلام من پسر من مطمئنم بهترین تصمیم رو گرفتی آگه با آون پسر میبودی ضرر میگردی

پسرا همه نامردن تا وقتی در

پسرا همه نامردن تا وقتی در اختیارشون باشی و بتونن از جسمت استفاده کنن براشون مهمی اما وقتی ازت خسته شدن میرن سراغ یکی دیگ نباید ب هیچ پسری اعتماد کرد پاک باش تا خدا یک پسر پاکو سر راهت قرار بده .

چند جمله نصیحت

سلام خواهش والتماس می کنم فریب حرف های عاشقانه رو نخورید دوستان شما که پیشنهاد می دهند با جنس مخالف ارتباط داشته باشید دشمن شما هستند نه دوست بعضی ها از روی کینه وبعضی از روی عقده وحسادت این کار رو می کنند هیچ وقت سنگینی ومتانت و وقار از مد نمی افتد رابطه خود را با خدا واهل بیت محکم کنید به نماز وروزه وحجاب ومحرم ونامحرم اهمیت بدهید وقتی به فکر خلاف افتادید ببینید امام زمان ناظر وشاهد ماست ایا از ایشان خجالت نمی کشیم خدا را به 14معصوم قسم دهیم که به همه ما ایمان قوی وبه دختران عفت وحیا وبه پسران غیرت دهد

عجب صبری خدا دارد....

سلام عزیزان.من۶ساله بایه پسردوسم وتصمیم ماقطعابرای ازدواجه.هموخیلی دوس داریم بااینکه یک بارپدرم فهمیدوباهاش برخوردبدی کردولی الان بازم باهم هسیم.اماالان ک ۶سالمیگزره ب جای خوشی باهم همش سرچیزای جزعی دعوامیکنیم خسته شدم.ازطرفی باهاش رابطه ازپشت داشم واینکه ب جلوامم دس زده میترسم ازاینکه باکره نباشم خیلی پشیمونم خیلی کاش هیچوقت این اشتباهموتکرارنمیکردم...بچه ها توروخداسمت این چیزا نرین بقران باورکنین هیچ چیز تودنیا ارزش اینونداره ک بخاطرش ""دل پدرومادرتون""بشکنید,,,هیچ کس وهیچ چیز,,,ایابادست زدن سطحی پرده بکارت پاره میشه؟؟عجب صبری خدا داره واقعاک بازم تنهامون نمیزاره بااینکه....هیییی خداببخشیدغلط کردم..

منو میخواد یا ن

سلام من دختری 17ساله 6ماه بود با پسری در دنیای مجاری ب عنوان داداش و ابجی حرف میزدم و حالا ک همو دیدیم عاشق هم شدیم او هیچ میلی ب سکس با من را ندارد و حتی حرف خواستگاریم پیش کشیدده است میخوام بدونم واقعا دوسم داره یا ن

دوست پسرم من را میخواهد یا ن

سلام من غزل17 ساله و دوست پسرم محمد 17ساله ما عاشق هم هستیم و تون اصلا ب من دست نمیزند حتی پیشنهاد ازدواج هم داده است ولی تنها چیزی ک هست میکه عکس صورتت بفرست ک دلم تنک شد نگاش کنم میخوام بدونم اون واقعا دوسم داره یا ن

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
5 + 5 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .