ارتباط جنسی با پسر نامحرم

من دختري هستم كه با پسري آشنا شدم. پدر و مادرم از اين موضوع اطلاعي ندارند، ما قراره با هم ازدواج كنيم ولي به دليل مخالفت خانواده او به تعويق افتاده و به من گفته كه حدود چند سالی بايد صبر كني تا آنها را راضي كنم. من به او اعتماد كامل دارم .حدود چند ماهه كه با هم نزدیکی داريم ولي به فواصل زياد و من هم از اين موضوع رنج مي برم و هم واقعا احساس نياز مي كنم. ما به قدري همديگر رو دوست داريم كه نمي تونيم از هم جدا بشيم طوري كه من هيچ پسري رو به جز او براي همسري نمي توانم انتخاب كنم. سوالي كه از شما دارم اين است كه مي شود ما به هم محرم شويم ولي بدون اجازه پدر تا رابطمون به گناه تبديل نشه؟ خواهش مي كنم كمكم كنيد.

پرسشگر گرامي، شما كه گناه، روحتان را آزار مي‌دهد اي کاش زودتر نسبت به مشاوره اقدام مي کرديد اما از آنجا که ماهي را هر موقع از آب بگيري تازه است، به ذکر نکاتي مي پردازيم که موثر بودن آن تنها به خواست و اراده شما و اينکه چقدر اين نکات را به کار گیرید، بستگي دارد.
غالب پسران در ابتداي راه و براي جلب اعتماد دختر، خود را علاقمند و عاشق دختر نشان مي دهند اما پس از آنکه از احساسات دختر سوء استفاده کرد و از دختر به عنوان وسيله اي براي رسيدن به اميال نفساني خود بهره برد، دختر را با هزار و يک آرزو رها کرده و به دنبال کار خود مي روند. شايد الان جوابي در ذهن شما نقش بسته است و آن اينکه پسري که من با او آشنا هستم چنين خيانتي را در حق من انجام نمي دهد و او حقيقتا علاقمند و عاشق من است، اما بايد در پاسخ گفت: بسياري از دختران در ابتداي ارتباط خود با نا محرم چنين برداشتي را دارند اما پس از آنكه مورد سوء استفاده افراد فرصت طلب قرار گرفتند به ساده لوحي خود پي مي برند.
چگونه مي توان به قول و قرار انساني که به راحتي فرامين الهي را زير پا مي گذارد اعتماد کرد؟ چه تضميني وجود دارد كه او به قول خود نسبت به ازدواج با شما عمل كند؟ چه دليلي بر صحت گفتار او مبني بر مخالفت خانواده اش با ازدواج او با شما وجود دارد؟ آيا اين امر بهانه خوبي براي سوء استفاده از شما بدون هيچ قيد و بند قانوني و شرعي نيست؟ به یاد داشته باشید خواستگاری آزمون عشق پسر است، آیا فرد مورد نظر که برای خواستگاری از شما تلاش نمی کند، می تواند در ادعای عشق خود صادق باشد؟ آيا او تا به حال براي راضي کردن خانواده خود با تمام وجود تلاش کرده است؟ آیا بهتر نیست از دلایل مخالفت خانواده او با ازدواج شما مطلع شوید؟ شاید آنان دلیل قانع کننده ای برای مخالفت خود داشته باشند؟ آیا خانواده شما هم با این ازدواج موافق هستند؟ و یا اینکه با این ازدواج مخالف هستند و برای مخالفت خود دلایل قانع کننده ای دارند؟ آيا پس از گذشت دو سال او موفق به راضي کردن خانواده خود مي شود؟ اگر او موفق به راضي شدن خانواده خود نشد و يا به هر بهانه ای از ازدواج با شما سر باز زد، زندگي مشترک آينده شما چه وضعيتي پيدا خواهد کرد؟ شما از لحاظ رواني با چه آسيب هايي روبرو مي شويد؟ شما از چه طريقي به ويژگي هاي فرد مورد نظر پي برده ايد و او را شايسته زندگي مشترك با خود تشخيص داده ايد؟
به هر حال ارتباط جنسي او با شما (هر چند كسي از آن آگاه نشود) براي شما عوارض و آسيب هايي را به دنبال دارد ( که ما در اين مجال كوتاه در پي بيان آن نيستيم) اگر فرد مورد نظر واقعا به شما علاقمند بود به خود اجازه نمي داد تا عفت و پاكي شما را لكه دار كند و شما را در معرض آسیب های جدی روانی ، اجتماعی و ... قرار دهد.
آيا چنين فردي كه فقط به دنبال هوس و بر آمدن كام خويش است سزاوار عشق ورزيدن است؟ آيا به او به عنوان يك تكيه گاه مي توان اعتماد كرد؟ آيا كسي كه در روابط خود با انسان فقط به دنبال منافع شخصي خود است قادر خواهد بود كه در زندگي مشترك احساسات و خواسته هاي شريك زندگي خود را درك كند؟ آیا پسری که در مدت کوتاهی با دختر مورد نظر خود رابطه جنسی بر قرار کرده است، از انگیزه کافی برای ازدواج در آینده با آن دختر برخوردار است؟ جالب است بدانيد پسران هنگام بهره بردن از روابط آزاد، عاشق پيشه جلوه مي‌كنند اما وقتي نوبت انتخاب حقيقي براي زندگي مشترك برسد، کم اتفاق می افتد كه با كسي ازدواج كنند كه در دسترس آنها بوده‌ است. اگر هم اين ارتباط به ازدواج بينجامد، اين زندگي مشترك، سرانجامي جز جدايي و تنفر و سوءظن نخواهد داشت.
آیا دختری که بدون هیچ قید وبند شرعی و قانونی خود را در اختیار فرد نا محرمی قرار می دهد از کشش و جاذبه لازم برای آن پسر برخوردار است؟
فرض را بر اين مي گذاريم كه جواب تمام سوالات بالا به نفع فرد مورد نظر باشد و شما هنوز هم به او اعتماد داشته با شيد، چگونه مي توانيد گناهاني را كه در اين مدت مرتكب شده ايد را جبران كنيد؟
پرسشگر گرامي در بخشي از سوال خود متذكر شده ايد: من از ارتباط با او رنج مي برم و در ضمن احساس نياز مي كنم، در جواب شما فقط يك سوال مطرح مي كنم : چنانچه فردي تشنه بود و به شدت از تشنگي رنج مي برد و در مقابل او فقط يك ظرف آب بود كه درون آن مقداري سم ريخته شده بود آيا انسان تشنه به دليل تشنگي به خود اجازه مي دهد از اين آّّب استفاده كند؟
از شما خواهر گرامی می خواهم قبل از خواندن ادامه جواب از جلو کامپیوتر بلند شوید و چند قدمی راه بروید و با دقت به سوالات بالا جواب دهید، و حداقل این سوالات را به عنوان یک احتمال بررسی کنید. حتما مطالبی که مطرح کردیم برای شما بسیار نا خوشایند است اما به عنوان افرادی بی طرف که نگران آینده شمايند این سوالات را مطرح کردیم پس در حسن نیت ما شک نکنید وبه یاد داشته باشید هر ماه با تعداد زیادی از دختران که مانند شما با آرزوی ازدواج به دام افراد سود جو افتاده اند روبرو می شویم. آنچه در این نوشته برای شما بیان می شود حاصل سالها مطالعه و مشاوره است. به یاد داشته باشید که اینگونه روابط به طور حتم آسیب هایی را بدنبال دارد، که ما به دلیل طولانی نشدن جواب از ذکر آن خودداری می کنیم. شما می توانید برای آگاهی بیشتر از آن به مقالات سایت نهاد در همین زمینه مراجعه کنید.
چه باید کرد:
1) در اولین گام به هر نحوی شده ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کنید.
2) پس از آنکه ارتباط خود را با فرد مورد نظر قطع کردید در فضایی به دور ازاحساسات و عواطف زود گذر ازدواج با فرد مورد نظر را با دقت بررسی کنید، و بررسی کنید که آیا فرد مورد دارای ویژگی های حداقلی ازدواج می باشد. با دقت به سوالات زیر جواب دهید و جواب آن را در کاغذی یاداشت کنید و پس از گذشت مدتی دوباره این جواب ها را با مو شکافی بخوانید و ببینید هنوز هم همین نظرات را دارید :
- آیا او ویژگی های همسر مناسب را دارد؟
- آیا بعد از گذشت چندی از زندگی مشترک و فروکش کردن احساسات باز هم از این عشق وعلاقه خبری هست؟
- چه ویژگی هایی باعث شده است تا من به او علاقمند شوم؟
- آیا برای انتخاب او ملاک های انتخاب همسر را در نظر گرفته ام؟
- آیا انتخاب او به عنوان همسر آینده تصمیمی عاقلانه است و یا اینکه من از روی احساسات تصمیم گرفته ام؟
- آیا علاقه او به من از عشق و علاقه است و یا اینکه هوسی بیش نیست؟ من برای شناخت هوس از عشق چه کرده ام؟ اصلا عشق و هوس چگونه از هم جدا می شود؟
3) در صورتی که او دارای شرایط حداقلی همسر مناسب نبود او را برای همیشه از ذهن و خاطر خود پاک کنید، اما چنانچه او دارای ویژگی های حداقلی همسر مناسب بود، به او بگویید با توجه به شرایط موجود و فشارهای خانواده به هیچ وجه امکان ارتباط با او وجود ندارد و تنها راه پیش روی او خواستگاری از طریق خانواده است. فرد مورد نظر چنانچه واقعا عاشق وعلاقمند به شما باشد با تمام وجود برای راضی کردن خانواده خود تلاش می کند. سهل انگاری او در این امر نشانگر عدم علاقه او به شما است.
4) به یاد داشته باشید هر قدر گناه شما سنگین باشد در برابر لطف و کرم الهی قطره ای بیش محسوب نمی شود، با تمام وجود از گذشته خود توبه کنید و از خداوند بخواهید که شما را در ترک این گناه یاری دهد. در ضمن به یاد داشته باشید انسان باید در تمام تصمیمات خود راضی خدا را در نظر بگیرد، بنده ای که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری فرو گذار نیست و بدون در نظر گرفتن حقوق الهی اقدام می کند،چیزی به جزِِء سر گردانی در انتظار او نیست.
5) اشتباه در مورد ازدواج و انتخاب همسر غیر قابل جبران است. برخی اهمیت انتخاب همسر را به راه رفتن در میدان مین تشبیه می کنند که اولین اشتباه فرد آخرین اشتباه اوست، پس انسان باید در این مورد خیلی با احتیاط عمل کند و از همفکری تمام اطرافیان به ویژه والدین خود استفاده کنید. بنابراین والدین خود را در را در جریان تصمیمات خویش در مورد انتخاب همسر قرار دهید و از نظرات آنان در این مورد استفاده کنید.
6) ارتباط معنوی خود را با خدا افزایش دهید و سعی کنید لذت یاد خدا را در زندگی خود بچشید. لذت های پست و نا چیز مادی در برابر چشمان فردی که بالذت یاد خدا آشنا شد رنگ می بازد وزندگی او رنگ و بوی دیگری پیدا می کند.

نویسنده: محمد صادق آقاجانی

دیدگاه ها

تنظیمات نمایش دیدگاه

روش مورد نظر را برای نمایش دیدگاهها را انتخاب کنید و بر روی گزینه "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید

سلام من دختر 19ساله هستم یک

سلام من دختر 19ساله هستم یک ساله بای پسر دوستم ولی5ساکه عاشقشم.اونم قبلا منو دوس داش ولی الان میگ 5.6سال دیگ شاید ازدواج کنم بهت واس ازدواج قول نميدم چون انقدارو دیدم ک طلاق گرفتن.بنظرتون اون دوسم داره

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح کنید تا محققان، به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

چه خبره

وای خدا این چه وضعشه اون از پسره 13 ساله که دنبال دوس دختر میگرده به جای اینکه به فکر درس و مشقش باشه اون از دختر و پسرایی که با دوستاشون خیلی راحت سکس دارن و حتی افتخار هم میکنن اوم از پسری که دوستاشو میفرسته سروقت دوس دخترش و بعدا میره خواستگاریش... دیوونه خونست اینجا دیگه جامعه نیست
دختر خانوم عزیز منم مثل تو یه دخترم الانم 22 سالمه حرفم اینه که عشق همش کشکه تلقینه فقط ول کن اینارو بچسب به زندگیت
اگه جامعه آلوده شده من نمیگم تقصیر پسرا نیست ولی مطمعن باش 80 درصد تقصیر ما دختراست.... اگه من و تو وقتی دوس پسرمون اولش ازمون میخواد که باهاش دست بدیم جلوش وایسیم و سفت و سخت بگیم نه و از این نترسیم که از دستش بدیم دیگه طرف به خودش اجازه نمیده که بخواد بغغلت کنه چه برسه به اینکه ازت سکس بخواد
ما دخترا بگیم نه پسرا دیگه نمیتونن کاری بکنن که
تقصیر خودمونه تا یه پسر میبینیم اونقد ناز و ادا میایم و عشوه میکنیم و لباسای آنچنانی میپوشیم که طرف رو تحریک میکنیم بعد که یه اتفاقی واسمون افتاد میایم دنبال جوابش توی اینترنت میگردیم
آخه یکی نیس بگه تویی که از خانوادت میگورخی خدای به اون بزرگی بالاسرت داره میبیندت یه کم چرا ازش خجالت نمیکشی؟
من خودم بهترین خواستگارامو رد کردم چون وقتی میبینم طرف 30 سالشه احساس میکنم نکنه یه وقتی با کسی رابطه داشته که تا الان خودشو تونسته نگه داره و ازدواج نکنه
اگه زندگی جوونا از هم میپاشه بیشتر از پسراا تقصیر ما دختراست .....

ازدواج

من یه پسر 27 ساله هستم که به دلیل نداشتن ازدواج دارم به گناه می افتم لطفا کمکم کنید

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سلام من با یک دختری به مدت دو

سلام
من با یک دختری به مدت دو سه ماه اشنا شدم و دوست شدیم و اون الان من رو رها کرده و با پسری دیگه دوسته من هر کاری می کنم نمیتونم فراموشش کنم تورو به خدا راهماییم کنید دارم دیونه میشم حتی چند بار فکر کشتن پسر به سرم زده اما از ترس خدا نتونستم کمکم کنید

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

یاخداااااااااگوشام چه چیزاکه

یاخداااااااااگوشام چه چیزاکه نشنید.....

سلام من پسری 20 ساله هستم و

سلام من پسری 20 ساله هستم و دنشجو و مذهبی،ودر کنار درس مشغول به کار هستم و درآمدی هم دارم.
عاشق دختری محجبه شده ام(که 16 سال دارد) و از نگاه میتوان این مسئله را تشخیص داد:یعنی هم او میداند که من به او علاقه دارم وهم من تا حدودی میدانم.
ومن آدمی نیستم که بخواهم با کسی دوستی کنم،ولی نمی دانم چه کار کنم.با خودم میگوییم الان وقت ازدواج نیست چون به سربازی نرفتهام و شغل مشخص و معینی ندارم. واز طرف دیگر میترسم برایش خواستگار بیاید و ازدواج کند.
من سردرگم هستم و نیاز به راهنمایی دارم.

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

عشق بی پایان

سلام من دختری هستم عاشق پسری شدم میخوام از یه طریقی بهش برسونم ولی نمیدونم چطور هر روز و هرروز علاقم بهش بیشتر میشه به طوری که درس خوندن برام مهم نیست حالا حس میکنم اون پسر دوست دختر داره
ولی از یه جهت دیگه با نگاه کردنش س میکنم که بهش علاقه داره مامانش اومده با مامانم صحبت کرده که قول ازدواجمونو برای بزرگیمون بگیره ولی مامانم قبول نکرده و گفته شاید بزرگ شدن هر کدومشون به کسه دیگه ای علاقه مند شدن ولی نمیدونن که من عاشقشم الانم ازم دوره چون خونشون یه شهر دیگس .
یه بار شمارشو دادم به دوستم تا بهش بگه دوسش دارم ولی بهش گفتم که اول مطمئن شو که اون منو دوست داره بعدش بهش بگو دوستمهر چی پیام بهش میداد میگفت عذاشقش شدی بیشتر و بیشتر بهش فشار میومد فک میکرد مزاحمیه رفت به فامیلا گفت اونا گفتن نمیشناسیمش بعد رفت به مامانش گفت ماومانش به مامانم زنگ زد خیلی هم با خشونت.ولی نمیدونست که کاره منه پسره . این حرفو شنیدیت که گفتن به در گفتم تا دیوار بشنوه حالا اونم همین کارو کرد پسره رفته پیش خودم به طرف گفته من یه مزاحم دارم تا زمانی که پیداش نکنم نمیمیرم. درسته اون مزاحم من نبودم دوستم بود ولی من به اون سفارش کرده بودم حتی اینو هم بهش گفته بود که هر چی دارم پیام میدم از طرفه اونه پسره زیاد بهش فشار اومده بود.
پیامارو حتی نشون یکی از فامیلا داده و اونم فک کرده ما رابطه ایی دا ریمراهنمایی میکنه بهش میگم بخدا ما رابطه ایی نداریم.بخدا حتی من بهش پیامم نمیدم اصلا شمارشو تو موبایلم ندارم ولیــــــــــــــ دوسش دارم در حد مرگ هر روز عکساشو نگاه میکنم حالــــــــا میگید من چکاره کنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ازدواج

با سلام و خسته نباشید من دختر مجرد 33ساله هستم با پسری34ساله آشنا شدم که قصد ازدواج داره ولی متاسفانه بخاطر مادرپیرو مریض مجبورکردند با دختر خالش حدودا سه ساله ازدواج کرده ولی هنوز نامزدند ولی هیچ علاقه ای بهش نداره بخاطر مادرش نمیتونه طلاق بده من هم خیلی بهم وابسته شدم لطفا راهنمای کنید چطور بهم برسیم،باتشکر،

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

عاشق شدن

سلام من علی 17سالمه عاشق دختری شدم که نمیتونم احساستم بهش بگم وخیلی دوسش دارم الان چکارکنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

.......

سلام من 13 سالمه میخوام دوست دختر داشته باشم .موندم به مامانم بگم که من میخوام دوست دختر داشته باشم یا نه نظر شما چیه.منظور از دوست دختر فقط برای دوستی است نه برای رابطه فقط برا دوستی.ایا این کار کار خوبیست یا نه .لطفا راهنماییم کنید.

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آن ها را مطرح کنید تا محققان، به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال یا انتقادتان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ازدواج

من ۳ سالی هست با یه آقا پسری دوستم من ۲۱ سالمه و ایشون ۷سال ازم بزرگترن.ایشون حدود ۸ماهی ازسربازیشون میگذره.مادرم از ابتدا در جریان دوستیه ما بوده و این آقا پسرو قبولش دارن،به تازگی این دوست پسرم جریانو با خوانوادش در میون گذاشته من اونارم دیدم و اونا بشدت راضین که با پسرشون ازدواج کنم مشکل اینجاس که ایشون راضی نیستن تو دوران سربازیشون نامزد کنیم اصرارشون باسه بعد سربازیه.من تو این ۳ سال دیر به دیر از پشت با ایشون نزدیکی داشتم حتی بار مسافرت رفتم،ولی ایشون سر قولشون موندنو منو مامانمو باسه آشنایی به خونشون دعوت کردن به نظر شما تا بعد سربازی منتظر بمونم؟؟؟

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آن ها را مطرح کنید تا محققان، به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال یا انتقادتان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

بخدا دارم دیونه میشم چه خبره

بخدا دارم دیونه میشم چه خبره اینجا باباتقوا کجاست عفت کجاست غیرت کجاست اقایون خانومها بخدا نماز بخونید اول وقت شما رو از همه این کارا رها میکنه فقط به این فکر کنید که خدا همیشه با ماست وماهمیشه در محضر خداییم تو رو خدا به نسل اینده ظلم نکنیدطفلی بچه ها بیاید همه باهم راه درست رو بریم تا هم خودمون رستگار بشیم هم فرزندامون

من دختر می خوام

سلام من ادمی هستم که بر خلاف عقایدم خیلی به دختر کلا نظر دارم لطفا کمکم کنین ممنون

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

تشکر از مطالبتون.

سلام من یه جوون ۲۲سالم
تا الان خیلی به خودم ریاضت دادن تا دنبال ناموس مردم نرم.ولی گاهی اوقات که از خدا دور میشم دلم میخواد منم با یه دختری رابطه داشته باشم و طبق معمول به خیابون گردی میرم.
از موقعی که با سایتتون اشنا شدم .و تجربه های بد این کارارو میبینم .خیلی راحتتر میتونم خودمو قانع کنم تا دنبال این کارا نرم.
و واقعا ازتون متشکرم.خدامیدونه که چقدر ثواب دارین میکنین با انتشار این مطالبا.
البته من خودم وبمسترم.
و من قبلا دنبال همچین سایتی میچرخیدم.
ولی پیدا نکردم.
چون این جور سایتها با اسم .پیج مشکلات جنسی .جا افتاده که تو سئو سایت شنا قرار نداره.
خواهشا تو All Seo Pack قرار بدین این کیوردهارو تا دیگران هم بتونن با سرچ در گوگل از سایتتون استفاده کنن

پشیمونی

سلام. من یه دختر 31 ساله هستم. تجربه خودم واسه دوستام میگم تا شاید درس عبرتی واسه دخترای جوونتر بشه. من فوق لیسانس و زیبا و خیلی پرکارم . روحیه خیلی شاد داشتم. تقریبا 6 ماه قبل یه آقایی ظاهرا بسیار متین با سرو قیافه مرتب و خیلی خوش تیپ به محل کارم اومدن و به من پیشنهاد ازدواج دادن از آنجایی که من تو یه شهرستان کوچک هستم فوری در موردش با توجه به آدرس های محل کارش و خانوادش تحقیق کردم بنظر می رسید مشکلی ندارن و همه ازش تعریف میکردن. متاسفانه منم کاملا باورش کردم و تمام خانواده من در جریان بودن البته ایشون میگفتن بخاطر مریضی مامانش 8 ماه بعدش ازدواج کنیم. منم صد دل عاشقش شدم . باهاش رابطه برقرار کردم و بکارتم از دست دادم . تا اینکه حدود یه ماهی میشه که ایشون بهانه آوردن که اقامت انگلیس گرفتن و میخوان برن با تحقیق که کردم و محل کارش رفتم متوجه شدم که متاهل هستن و با اسم برادر مجردش به من پیشنهاد ازدواج داده بود. منم ایشون با اسم داداششش میشناختم. الان بدون قبول هیچ مسئولیتی رفتن . و من موندم و یه عمر پشیمونی و حسرت

راجب به موضوع اولی

اگه پسر دختر رو ترک نکنه و تا آخرش باهاش باشه و تو این مدت سکس داشته باشن با اینکه به هم محرم نیستن ، اشکالی نداره ؟

پاسخ

مخاطب گرامی، این کار قطعاً حرام است و در صورت دخول، زنا محسوب می شود و در صورت توبه نکردن، عذاب دنیوی و اخروی در انتظار فرد خواهد بود.

ازكجابدونم دوسم داره؟

سلام من يه دختريم كه بادعوا واشتي حدوديه سال ميشه باپسري دوستم اولا خيلي خيلي باهاش صميمي بوديم روزاول قراركه رفتم اصلاحرف نزدفقط به چشام نگاميكردبعدهادوبارواسم رگشوزد اسمموپيش خودم توبازوش نوشت خون دستش به دستم خوردشب بودنديدم داره چيكارميكنه بعدخوناش اومدوديوونه شدم بعدموقعيكه ازپيشم رفت رگشوزديه هفته بودتوبيمارستان بودديگه بعدش خونوادش فهميدوسعي كردن ببرنش ازم دورش كنن تاوابسته نباشيم ولي خيلي عاشقشم ودوسش دارم تاقت گريه كردنموهم نداره چن بارگريه كردم پيشش بادستاش اشكاموپاك كرده چن بارازگونه هام بوسم كرده منم اونوچن بارم همديگروبغل كرديم يه بارم لب جزاون يه رابطه، سكس اينانداشتيم وخودمم دوس ندارم داشته باشيم تواخرين قرارمون كه قراربودفرداش ببرنش بازور شبش بامن حرف زدگفت منوفراموش كن نميتونيم باهم باشيم نميذارن عشقم منم گفتم نميتونم قلبم ازعشقش پرشده بوددستشوگرفتم وگذاشتم روقلبم گفتم جزتونميتونه كسي واردقلبم شه من فقط توروميخوام چشاش پراشك شدولي نتونس پيشم گريه كنه دوساعته فقط پيش گريه كردم (چن بارم بامامانش توگوشي حرف زديم باباباشم همينطور )تاقت گريه رونداره مامانش بهم گفت كه نامه نوشته كه ميرم پيش عشقم فراركرده پيش توهستش منم گفتم نه چون صبح بودش بعدتونستم پيداش كنم حرف زدم باهاش خلاصه گفتم ايناروبدونين من چيكاركنم هردعواي بزرگي هرمسئله اي هم كه شده چن بارفقط دعواكرديم بعدش اشتي كرديم من جزاون يه روزهم تاقت ندارم تنهاييرو ولي احساس گناهم ميكنم كه دارم باهاش ميحرفم چون بالاخره پسره ديگه خواهرام دوستام همه دوستام ميدونن ميگن دوست داره ولش نكن ولي من احساس تنهايي ميكنم موقعيكه نيس نميتونم بي اون باشم چن باره هم كه سعي كردم ولي نشد.چن بارتاصبح پيش درمون خوابيده دوباربه خاطرم سيلي خورده ولي صداش درنيومده هرموقع دعواكنيم موقع رفتنم به مدرسه يه خونه باشم ميادميشينه جلوي درمون سوت ميزنه منم ازپنجره نگاش ميكنم به خاطرمنم به سيگارايناافتاده منم نميدونم باهاش بمونم يانه تاحالام اصلا ازكسي ياخودمم نديدم كه به دختري نگاميكنه ياشماره ميده ولي بازموندم باهاش بمونم يانه توروخداخواهش ميكنم كمكم كنين باهاش بمونم يا نه حداقل بدونم زودتصميمموبگيرم خواهش ميكنم جواب بدين مرسي باي فعلا.......

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

سوالات شرعی

باسلام یه چند تا سوال داشتم آیا دختری که 18 به بالاس هم میشه صیغه کرد بدون اذن پدرش با رضایت خودش؟
آیا رابطه از مقعد مجازه برای آسیب نرسوندن به بکارتش؟
آیا میشه صیغه ای با شرط بدون سکس با دختر باکره داشت؟ اگر نه پس ما جوونا چجوری وقتی نمیتونیم ازدواج کنیم رابطه داشته باشیم؟
درضمن ما دسترسی به زنان صیغه ای نداریم اگه سراغ دارید معرفی کنید.
لطفا با دقت جواب همه رو بدید؛ من راهکار میخوام نه نصیحت.

پاسخ

سوال شما با شناسه 584153 و گذرواژه 1377P ثبت شد؛ تا چند روز دیگر، پاسخ به ایمیل تان ارسال می گردد؛ همچنین با مراجعه به لینک زیر و وارد کردن شناسه و گذرواژه نیز می توانید پاسخ خود را ببینید :
http://porseman.org/q/qwich.aspx

مطلب بالا خیلی دردناک و تاسف

مطلب بالا خیلی دردناک و تاسف بار بود . هیچ پسری معشوق خود را اینطوری مورد سواستفاده قرار نمی دهد. من دختری که بهش علاقه دارم و باهم صحبت میکنیم و مادر من و پدرومادر و برادر دختر هم در جریان هستند. باور کنید تنها چیزی که به ذهنم نمیرسه مساله جنسی است. چون در زندگی زناشویی مساله جنسی خواه ناخواه وجود دارد. من فقط عاشق زندگی و تشکیل خانواده باهاش هستم. یک روز هم نبینم روز دوم حتما می بینم و بارها دلم خیلی تنگ شده رفتم محل کارش. فردی که هدفش ازدواج باشد هرگز قبل از ازدواج صحبت از مساله جنسی نمی کند. بعید می دانم این آقا با این دختر خانم ازدواج کند مگر اینکه وجدان داشته باشد و از خدا بترسد و اگر وجدان داشت این کار را نمی کرد.

سلام

میگم یه وقت زشت نباشه من به عنوان یک پسر بالغ، تا حالا نه دوست دختر داشتم و نه رابطه ی جنسی و حتی به جنس مخالف، نگاه هم نمی کنم. و هرگز هرگز هرگز هم اگر خدا کمکم کنه نخواهم داشت...

دوستی با کسی که نمیدونه دوسش داری

سلام من پسری 17 ساله هستم والان یه 5 ماهیب هست که یه دختری رو دوست دارم ولی اونه دادن به پسر عموش وخیلی ناراحتم وهیچ رابطه ی نزدیکی نداشتیم من چکنم.ممنون

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

من نزدیکه 1ساله که به یه نفر

من نزدیکه 1ساله که به یه نفر فقط فکر میکنم.اون آدم نزدبک به 72ساعت همراه من بود ولی حتی تو چشام نگاه هم نکرد،من از اون موقع تا حالا نمیتونم فراموشش کنم.16 سالمه حتی به خاطر علاقه ای که نسبت بهش داشتم رشته ی تحصیلی دبیرستانمم عوض کردم،دانش آموز نسبتا زرنگ و از نظر مودب بودن هم تو محل،هم تو مدرسه زبان زد عام و خاصم.از سکس و اینچیزا هم چیز زیادی نمیدونم.وقتی مساله رو واسه دوستام گفتم بهم گفتن این بار که دیدیش وقتی باهاش تنها شدی با استفاده از دختر بودنت تحریکش کن یا اصلا سعی کن همون بار اول رابطه جنسی داشته باشین که نتونه ولت کنه،ولی من اصلا از این کارا خوشم نمیاد فقط میخوام بدونه که دوسش دارم،خانواده ام هم زیاد مذهبی نیستن ولی داشتن دوس پسر براشون سنگینه.هدفم از این حرفا این بود که فکر کردن من به اون پسر گناهه یا نه؟

از فکرش بیا بیرون و فقط ب درس

از فکرش بیا بیرون و فقط ب درس و زندگیت فکر کن

پاسخ

مخاطب گرامی، به هیچ عنوان به این توصیه های دوستانتان (که کاملا شیطانی است)، عمل نکنید ؛ تاریخ این نوع رابطه های گناه آلود و غیر شرعی، واضح و شفاف به ما می گوید : وارد شدن به این نوع رابطه ها همانا و تباه شدن زندگی همان؛ شما این تجربه تلخ و نابود کننده را تکرار نکنید. اینکه گفتید "من اصلا از این کارها خوشم نمی آید" حاکی از فطرت و وجود پاکتان است؛ پس همچنان مراقبش باشید و با پلیدی ها آن را آلوده نکنید.
پس از این پاسخ اجمالی، متذکر می شویم برای اینکه امکان پاسخ کامل به پرسش تان فراهم شود، از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ولم نمیکنه

سلام
من 20 سالمه تو سایتی با پسری اشنا شدم ولی فهمیدم به رابطه جنسی علاقه داره منم ولش کردم ولی دست بردار نبود 1 روز من را بیهوش کرد و به هتل برد و بهم تجاوز کرد هر هفته روز های فرد 3 ساعت با من رابطه داره بهش می گم ولم کن با یکی دیگه باش ولی ولم نمی کنه 1 روز داستانم را برای دوستم تعریف کردم اون بهم گفت باید بهش خیانت کنم تا ولم کنه منم چون می خواستم از شرش خلاص شم فبول کردم با پسری قرارگذاشتم و با هم به خانه اش رفتیم نیم ساعت از این که باهم بودیم نگذشته بود که دوست پسرم اومد و پسره را کتک زد و من را برد 1 روز دست و پاهایم را به تختی بست و 5 تا پسر را به اتاق اورد پسرها شروع کردن به من تجاوز کردن دوست پسرم گفت باید بگم غلط کردم و دیگه بهش خیانت نمی کنم تا به دوستاش بگه ولم کنند منم گفتم حالا 1 سال گذشته واومده خاستگاری بابامم که دیده وضع مالی دوست پسرم خوبه اصرار تاره باهاش ازدواج کنم از تعرفی بابام نمی دونه اون با من رابطه داره میگیت چی کار کنم تو رو خدا کمک کنید من 3 ماه دیگه قراره باهاش ازدواج کنم ولی من نمی خوام خواهش می کنم کمک کنید مرسی بای

ولم نمیکنه

اینکه 5تا از دوستاشو اورده و به شما تجاوز کردن مطمئن باش مرد زندگی نیست

به مادرت بگو: که اين پسر رو

به مادرت بگو: که اين پسر رو ميشناسم و چند بار مزاحم دوستان خودم و بقيه دخترها شده و حالا هم قصد اون ازدواج نيست ميخواد مزاحم من بشه.. حتما بگو

ولم نميكنه

توبه كن كه اگه توبه نکنی بد عذابي در انتظارته. ولي اينو بدون كسيكه 5 نفر را آورده به تو تجاوز كردند اومده واسه خودش همسر انتخاب كنه يا واسه رفيقاش

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ی نصیحت به اونایی که دوست پسر یا دوست دوختر ندارن

سلام اول اونایی که جو می گیردشونو می خوان با طرفه مقابل دوست بشوند تو خیالاتتون برینو نگاه کنین آخر این دوستیتون به چی ختم میشه به همین راحتی متوجه میشین کارتون اشتباس
اونایی که جدین و به اصطلاح عاشق تون امتحان کنید. دو رکعت نماز بخونید یا میانه دو نمازتون معیارایی که از طرف مقابل انتظار داری را بنویسید بعد به این اقا یا خانمی که عاشقش شدید بسنجید البته منظورم دوستیای تو بیرونو دانشگاهو وووو می بینید که کارتون اشتباس البته الان که دوستیا شده تجارت فقط تیغ زدنه . من واسه مدتی دنبال این کارا بودم حالا توبه کردم ولی خاطراتش عذابم بده در پایان عشق اولو آخر خدا راستی به من نماز اول وقت خیلی کمک کرد و دوست خیلی خوبم

جواب به دخترانی که دوست پسر دارند

حرف اول و آخر اینه که من به عنوان یک پسر به دخترایی که تجریه سکس داشتن می گم باور کنید که تمام پسرا به دنبال صرفا رابطه جنسی هستند و حتی یک درصد هم به خاطر عشق و علاقه به دخترا التماس نمی کنند، اما دخترا اینو نمی فهمن که برای این پسرا یه ابزار بیشتر نیستند، مگر پسرایی که مستقیم از طریق خانواده اقدام به خواستگاری می کنند که اونها هم دنبال دختری میگردند که اهل دوستی نباشه.

توبه و احساس گناه

سلام من پسری 24 ساله هستم از سوم راهنمایی دوست دختر داشتم در ضمن از ی خانواده مذهبی با ی دختر 3 سال دوست بودم ولی دستم بهش نزدم تا این که دانشجو شدم کم کم با دخترای زیادی دوست شدم هر چند وقتی احساس گناه می کردمو پشیمون می شدم نمازمم تو این چند سال خوندم
ولی این آخری با ی دختر که به جرات میگم اون اغفالم کرد سکس از پشت چند بار داشتم بعد ی بار با یکی دیگه ولی دخول نداشتم الان 2ماه هست که توبه کردم حتی تو خیابون به دخترا تا اونجا که بتونم نگاه هم نمیکنم خدایش من بچه خیلی خوبی بودم با این که واقعا توبه کردم به یادم میاد زجرم میده گناهام با هرکیم دوست بودم می گفت تو خیلی خوبی
من که ادعام می شد اهله اینکارا نیستم این شدم خواهش میکنم دوستان قید این دوستیای چرتو بزنین که از بنیاد اشتباس
اینو واسه خواهرای گلم می گم کسی که تو رو بخواد می یاد خواستگاریت ی مینم ارزش نداره با جنس مقابل حتی هم صحبت شی
و در پایان خدارو شکر که خدا توبرو گذاشت خواهشن بگید از عذاب وجدانم که بعضی موقع ها به سراغم می یاد چی کاری کنم
ممنون

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

به فکر بچهامون باشیم

درزمان بدر مادرامون که این حرفا و سکسو اینا نبود ما این شدیم خیلی راحت حرف سکسو بوسو رابطه میزنیم وای به حال نسل بعد ما من یه دختر 3ساله دارم با این حرفایی که خوندم واقعا نمیدونم ایندش چی میشه امیدوارم وضعیت جامعمون بهتر بشه لااقل واسه بچهای معصوممون یه جامعه باک بزاریم وگرنه این طوری که بیش میریم دیگه فکر نکنم اصلا خانوادهای تشکیل بشه

دیوانگی

سلام من پسری 27 ساله هستم و از 20 سالگی با دختری در دانشگاه آشنا شدم ما روز های خوبی رو در کنار هم داشتیم تا اینکه درس این دختر خانم تموم شد و از آن روز داستان که هر روز خواستگار دارد و بیا جلو من به دلیل اینکه در اون سال دوباره دانشگاه قبول شده بودم شرایط ازدواج رو نداشتم و قول این رو داده بودم به محض اینکه درسم تموم بشه با توجه به مخالفت خانواده راضیشون میکنم و جلو میام و قبول کرد. ولی در همین تایم چندین بار گفت که دیگه ادامه نمیده و رابطه خودشو کاملا قطع کرد و بد از 1ماه دوباره برگشت و من قبول کردم تا این چند ماه گذشته که من ترم آخر دانشگاه و در حال نوشتن پایان نامه بودم که دوباره شروع شد که خواستگار دارم و میخوام ازدواج کنم ولی با این فرق که این بار مادرشم اضافه شده بود و من رو تحت فشار مزاشتن که امروز میاد پسره میبرتش سر کار و برش میگردونه و من دلیل این رو که چرا این کارو میکنه اون پسر به عنوان خواستگار به من میگفتن خوب همکارشه و عیب نداره برا آشنایشون هم هست و دوباره به من میگفتن اگه تو بیای جلو میدیمش به تو ولی من در شروف دفاع از پایان نامه بودم و ازشون تایم 1ماهه گرفتم که خانوادم که کتملا"مخالف بودن رو راضی کنم و من با تمتم فشار این کارو کردم و جلوی همه خانواده ایستادم من 10روز قبل با اون دختر خانم صحبت کردم و به من گفت تا روزی که تکلیف مشخص نشده بهاش تماس نگیرم من هم برای آرامش اون این کارو کردم و روزی که خانواده قبول کردن زنگ زدم و جواب نداد با این که گفتم کار مهمی دارم گفت با اس ام اس بگو و بدش که گفتم گفت قرارو با مامانم بزار من با مادرش تماس گرفتم که بگم چند روز دیگه مادرم باهاشو تماس میگیره که خیلی از این داستان استقبال کردن و به من گفت شب میگم دخترن با هات تماس بگیره من شب هر چی منتظر شدم تماس نگرفت تا اینکه خودم تماس گرفتم و جواب نداد باز دوباره با مادرش تماس گرفتم که چرا جواب نمیده به من گفت حتما"نیخوادت که جواب نمیده و بد فهمیدم اون آقا پسر پسر سهام دار شرکتی هست که توش کار میکنه از اون روز خیلی افسرده و داغون شدم و با گذشت 2ماه اصلا"بهتر نشدم نمیدونم باید چه بکنم من به خاطرش از همه چیزم حتی خانوادم گذشتم و الان به پوچی رسیدم خواهش میکنم کمکم کنید.

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به پرسش تان فراهم شود، می توانید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و سوال خود را مطرح کنید تا محققان، به آن پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
*** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
*** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
*** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
*** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
12 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .