راهکارهای عملی و کاربردی برای ترک استمناء (خود ارضایی)

چند سالی هست که مرتکب عمل استمناء میشم. هر بار که می خوام ترک کنم، نمی تونم و شکست می خورم. دیگه خسته شدم از بس گناه کردم و توبه کردم. ازتون خواهش می کنم راهکارهای عملی و کاربردی خوب به من بدید تا این گناه رو برای همیشه ترک کنم، چون واقعاً دوست دارم دیگه اینکار رو نکنم. یه دنیا ممنون.

خوشحاليم مخاطبمان فردي است كه :
- دغدغه ديني و مذهبي دارد و مي خواهد بر روي مدار دين و دستوراتش حركت كند و رضايت خدا را به دست آورد ؛ در غير اينصورت اين گناه، روح پاكش را آزرده نمي كرد و به فكر مقابله با آن نمي افتاد.
- راه زيباي مشورت را براي مشكلاتي كه با آن ها روبرو مي شود انتخاب مي كند.
- به وجود مشكلش اقرار مي كند و سعي در حل آن دارد (اقرار به وجود مشكل قدم اول در حل آن است).
اين ها تنها بخشي از ويژگي هاي مثبت شماست؛ ويژگي هايي كه هر جواني بايد آرزوي داشتن آن ها را بكند و خوشبختانه شما آن ها را داريد. اين نوع نگاه به زندگي، بي شك فرد را به مسير الهي و صحيح هدايت مي كند. به خاطر اين ذهن زيبا و فكر مترقي به شما تبريك مي گوييم و مطمئنيم با توكل به خدا و استعانت از او و همچنين اراده و همتي كه به خرج خواهيد داد و با كاربست مطالبي كه خدمتتان ارائه خواهيم كرد مي توانيد بر این مشکل فائق آييد.

*** خودارضائي (استمناء در مردان و استشهاء در زنان) با نام علمي (Masturbation) به معناي انجام عملي توسط خود فرد جهت رسيدن به اوج لذت جنسي يا ارضاي جنسي (Orgasm) بدون عمل نزديكي با همسر (Intercourse) یا دخالت همسر است كه به عنوان يك انحراف جنسي مطرح مي شود. اين عمل در دين اسلام حرام است و اشكال دارد، و بايد از آن اجتناب كرد.

شكي نيست كه استمنا از گناهان بزرگ است و عواقب دنيايي و اخروي دارد؛ اما اگر حقيقتاً توبه كنيد، بدون هيچ ترديدي تمام گناهان قبلي تان در اين زمينه بخشيده مي شود. در زمينه ترك خود ارضايي نگران نباشيد زيرا اين مشكل (استمنا) قابل درمان است، و نمونه هاي فراواني موفق به ترك اين عمل شده اند و شما هم مي توانيد يكي از اين نمونه ها باشيد. اين نكته نيز لازم به ذكر است كه اگر همت و اراده اي پشت بهترين راهكارها و دستورالعمل ها نباشد، موثر واقع نخواهد شد. بدانيد كه ترك اين عمل تنها بسته به اراده و تلاش مستمر شماست و بايد به دست تواناي خودتان صورت گيرد. هيچ مشكلي در دنيا با بي تلاشي و نااميدي حل نشده و نمي شود. در ادامه راهكارهايي عملي، خدمتتان تقديم مي گردد كه اميد است با به كار گيري كامل و مستمر آن ها و توکل به خدا و استعانت از او اين عمل را هر چه سريعتر ترك كنيد :
1. هر چه لباس تنگ و چسبان و پلاستيكي داريد كنار بگذاريد. با اين كار براي ترك اين عمل گام بسيار بلندي بر داشته ايد؛ زيرا اين گونه لباس ها خود به خود و ناخواسته انسان را مورد تحريك قرار مي دهد. جسم انسان از محيط و شرايط محيطي تاثير مي گيرد؛ وقتي شما اندام هاي تناسلي خود را با اين لباس ها در معرض تحريك بگذاريد، انتظار نداشته باشيد كه فكر و ذهنتان موفق به ترك اين عمل شود.
2. مصرف غذاهاي تحريك كننده و گرم مزاج را (فلفل و ادويه جات تند، پياز، خرما و ...) كاهش بدهيد. اين روش هم مانند روش بالا به اين خاطر است كه ابتدا بايد شرايط زمينه اي را براي ترك اين عمل آماده كرد و بعد فكر و ذهن و انديشه را به سمتي سوق داد كه موفق به ترك گردد. اين كار بيهوده اي است كه ما شرايط تحريك كننده را رها كنيم و بگذاريم آن ها به حيات خود ادامه دهند و به دنبال درمان هم باشيم.
3. از قرار گرفتن در شرايط محيطي تحريك كننده و انجام كارهايي كه باعث تحريك قواي جنسي تان مي شود پرهيز كنيد كه از آن جمله اند : ارتباط دوستانه با نامحرم، ديدن صحنه ها، عكس ها و فيلم هاي تحريك كننده و مستهجن، خواندن مطالب جنسي و سکسی و تخیل کردن در این زمینه ها، قرار گرفتن در محيطي كه صحبت هاي جنسي رد و بدل مي گردد، گوش سپردن به موسيقي هاي تحريك كننده، نگاه كردن، بازي كردن و دست ورزي اندام تناسلي. وقتي موارد 1 و 2 و 3 تا حد زيادي مهيا و به آن ها عمل شود، مي توان اميد به ترك اين عمل داشت. زيرا اين موارد فضا را آماده براي ترك اين عمل مي كند. افرادي كه معمولاً در ترك اين عمل با شكست مواجه مي شوند به دليل اين است كه شرايط تحريك كننده اي كه ذكر شد را از خود دور نمي كنند. تا فضا مهيا نباشد تمام تلاش هاي ما بي نتيجه و عقيم خواهد بود.
4. ورزش كنيد. ورزش كردن به اين معنا نيست كه مانند يك ورزشكار حرفه اي اقدام به اينكار كنيد. همين كه هر روز 10 دقيقه بدويد ، يا طناب بزنيد هم نوعي ورزش كردن است. ورزش كردن مقدار زيادي از انرژي هاي منفي و زايد فرد را از بين مي برد.
5. تا جايي كه ممكن است تنها و همچنين بيكار نباشيد. تنهايي و بيكاري از عواملي هستند كه فكر اين گناه را به ذهن آدمي مي اندازد. شما وقتي تنها هستيد اقدام به استمنا مي كنيد. آيا در جمع خانواده، اقوام يا دوستان هم اينكار را مي كنيد؟ ‌مسلماً نه. انسان وقتي در جمع حاضر است هيچ گاه به فكر انجام اين عمل نمي افتد، يا وقتي سرگرم به كاري باشد، افكار جنسي به سراغش نمي آيد. اگر فكرتان به سمت افكار جنسي و شهوت آلود حركت كرد، بايد آن را منحرف كنيد و حضور در جمع و اجتماع در این مواقع (هجوم خیالات جنسی) یکی از بهترین روش هاست. كافي است اراده كنيد و تلاش كنيد.
6. پاهايتان (از مچ به پايين) را هر روز با آب سرد بشوييد. همچنين اگر عمل استمناء را انجام داديد حتماً غسل جنابت كنيد. زيرا اين غسل نشاني از اين است كه شما نا اميد نيستيد و باز تصميم به ترك داريد و دوباره تلاش خواهيد كرد. اگر غسل نكنيد ساير واجبات از قبيل نماز و روزه هم از زندگي تان رخت بر مي بندد كه بسيار خطرناك و آسيب زاست . غسل هم با آب سرد باشد بهتر است. آب سرد بسياري از هيجانات و انرژي هايي كه ممكن است ما را به سمت اين عمل بكشاند را در ما خاموش مي كند.
7. تا وقتي خسته نشديد و خواب به سراغتان نيامده است به بستر نرويد، زيرا احتمال هجوم افكار جنسي در زماني كه فرد در بستر است و هنوز به خواب نرفته، زياد است.
8. هر گاه تلاش خود را تا جايي كه مي توانستيد به كار برديد ولي دوباره اين كار را كرديد به هيچ وجه نا اميد نشويد و به تلاشتان براي ترك اين كار ادامه دهيد. با نگاهي به تاريخ دنيا متوجه خواهيد شد كه بي تحركي و نا اميدي و يأس هيچ مساله اي را تاكنون حل نكرده است و نمي كند. براي ترك اين عمل اگر تلاش نكنيد يا با چند شكست نا اميد شويد و زانوي غم بغل بگيريد، هيچ گاه به مقصود خود نخواهيد رسيد و در آينده حسرت روزهايي را خواهيد خورد كه مي توانستيد براي ساختن زندگي سالم تر و بهتر تلاش كنيد و تلاش نكرديد. در روانشناسي گفته شده است كه خشم بهتر از يأس و نوميدي است، از آنجا كه يأس آدمي را خموده و افسرده و نا اميد مي سازد تا جايي كه اقدام به هيچ كاري نمي كند و در برابر محيط اطرافش منفعل مي شود و عكس العملي نشان نمي دهد و تبديل به عنصري خنثي، بي فايده و بي اثر مي گردد، در حالي كه خشم (در معناي مثبت و کنترل شده که باعث آزار و تجاوز به حقوق دیگران نشود) حداقل فايده اي كه در اينگونه موارد دارد اين است كه آدمي را به فعاليت و تحرك وا ميدارد؛ فعاليتي كه اگر در جهت صحيح هدايت شود مفيد خواهد بود.
9. همانطور كه انجام اين عمل و اعتياد به آن به صورت دفعي و يك مرتبه صورت نگرفته است و به تدريج در زندگي فرد ريشه دوانده است، دور از واقعيت است كه انتظار داشته باشيم درمان و ترك آن نيز به صورت دفعي و يك مرتبه صورت بگيرد. وقتي فردي كه به عنوان مثال قبلاً هر هفته يكبار استمناء مي كرده و اكنون با به كار بستن اين راهكارها آن را به ماهي يكبار تقليل داده است، نشاني از موفقيت اوست و فرد گامي بلند در جهت ترك اين عمل برداشته است و بدين معني است كه اراده براي ترك هميشگي اين عمل در او وجود دارد. پس هيچ گاه نا اميد نشويد و به تلاش خود تا ترك كامل اين عمل ادامه دهيد.
10. روانشناسان مى گويند: براى ترك يك عادت بد حتماً بايد به سراغ عادت خوب رفت و آن را جانشين عادت بد نمود. يكي از بهترين راه ها در ترك عادت زشت استمنا ، راه ازدواج است؛ زيرا فرد جهت پيكان ارضاي اميال جنسي خودش را كه قبلاً به سمت خودش بوده، به سمت شريك جنسي اش تغيير مي دهد و كاري را كه قبلاً براي رسيدن به ارگاسم به تنهايي انجام مي داده است را مي تواند به وسيله همسرش و با كمك او انجام دهد و اين عادت زشت را ترك كند. تمام تلاش خود را براي فراهم كردن زمينه ازدواج بكنيد، زيرا بهترين راه براي ترك اين عمل ازدواج است.
11. انجام واجبات از جمله نماز را هيچگاه ترك نكنيد و ارتباطتان را با خدا هيچ گاه قطع نكنيد و نگوييد من ديگر بخشيده نمي شوم. خداوند گناهان كافري كه حقيقتاً توبه كند را مي بخشد ما كه مسلمانيم چرا نا اميد شويم. حقا و انصافا جايي براي نا اميدي براي يك مسلمان وجود ندارد. به ياد داشته باشيد كه راه توبه حقيقي براي بندگان هميشه باز است؛ و البته فراموش نكنيد كه هواي نفس و شيطان در اينجا از دو راه وارد مي شود كه انسان و آينده ابديش را به تباهي بكشاند : يكي اينكه بي جهت انسان را به بخشش خدا اميدوار مي كند و مي گويد گناه كن، بعداً توبه مي كني و خداوند هم تو را مي بخشد كه اين بسيار خطرناك است. و راه ديگر اينكه تو را وسوسه مي كند و مي گويد تو ديگر غرق در گناه شده اي و خداوند ديگر تو را نمي بخشد، پس به گناهانت ادامه بده و اين هم بسيار خطرناك است. شيطان از هر راهي براي ضربه زدن به انسان وارد مي شود. در اين راه بايد بسيار مراقب بود و اسير وسوسه هاي شيطان و هواي نفس نشد. آدمي كه حقيقتاً قصد توبه داشته باشد بدون شك توبه اش قبول است و اين راه تا زماني كه بساط اراده و اختيار وجود دارد و انسان در اين دنياست براي هميشه باز است و نا اميدي در آن جايي ندارد. باز آي، هر آنچه هستي باز آي/گر كافر و گبر و بت پرستي باز آي/ اين درگه ما درگه نوميدي نيست/صد بار اگر توبه شكستي باز آي.
همچنين با مراجعه به آدرس زير مي توانيد اطلاعات مبسوط تري در ارتباط با خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن به دست آوريد : (حتماً مراجعه كنيد)
http://moshavereh.porsemani.ir//term30

موفق باشید؛ باز هم با ما سخن بگویید.

نویسنده : علی حسینعلی پور و مهدی فاطمی راد

دیدگاه ها

تنظیمات نمایش دیدگاه

روش مورد نظر را برای نمایش دیدگاهها را انتخاب کنید و بر روی گزینه "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید

help me pls :l

دیگ بریدم عصرا بعد مدرسه میرم باشگاه شبا میام این کار لنتیو انجام میدم
چراااااااا ! چرا واسه عرقایی که تو باشگاه میریزم ارزش قائل نیسم چرا وقتی دارم این کارو انجام میدم یاد دردای چند ساعت پیش نیسم ؟
چرا نیسم چون با اراده نیسم چون قوی نیسم چون راهشو بلد نیسم .
سرتونو درد نیارم اومدم درخواست کمک کنم . دنباله راهکارم نه درمان یا روش چون صد بار شکست خوردم دبال یه چیزی ام که با وجود اون نشه این کارو کرد. یه ترفند کع نجاتم بده . اگ بلدین لطفا بگین .

پاسخ

پرسش شما با شناسه پیگیری 1253592 و رمز 88766 ثبت شد.
بعد از یک هفته، پاسخ خود را ز لینک زیر پیگیری کنید :
https://www.porseman.com/peigiri

میخوام ترک کنم

شاید تا حالا صد باره که توبه کردم و دوباره خود ارضایی کردم اما اینبار دیگه اخرین بار بود

با عرض درود .می خواستم به روش

با عرض درود .می خواستم به روش بستن کش به دور مچ دست اشاره کنم که هروقت فکر گناه به سراغتان آمد کشیدن کش و برخورد آن با پوست دست می تواند تلنگری برای جلوگیری از این عمل منزجر کننده باشد.

خود ارضایی

غریزه جنسی اکنون غیر قابل مهار شده خدا به داد همه برسه قبلا نه بدحجابی زیاد بوده نه سن ازدواج بالا بوده نسل جدید به خاطر حماقت و بی فکری و عدم نظارت کشور و خانواده داره کنترلشو روی غریزه جنسی از دست میده

راه کار ترک

راه های ترک:اول اراده داشتن و بعد ورزش کردن دوم پاک کردن فیلترشکن و اینستاگرام.سوم پاک کردن فیلم های مبتذل چهارم تنها نموندن.پنجم قرآن و نماز خوندن و روزه گرفتن.

بازگشت با شکوه

سلام خدمت دوستان گرامی
بنده از ابتدای ماه مبارک رمضان ماه خدا و ماه دوری از گناهان با روزه گرفتن و قرآن خواندن این عادت ویران کننده را ترک کردم و امروز روز هفتم ماه مبارک رضان است و من پاک هستم انشالله با دعای خیر شما عزیزان و یاری خدواند مهربان و ائمه معصومین علیهم السلام بتوانم به ترک کامل برسم

منم با شمام

منم مبتلا به خودارضایی ام و امشب اخرین بارمه برام دعا کنید و همه با هم تصمیم به ترک بگیرید. به جدال با شیطان برید ازش متنفرم از شیطان متنفرمممم.الهی به امید تو

طرح

لطفن در جایی بگذارید که بقییه هم بتوانند ببینند اگر میشه در مطالب اصلی

ترک گناه

ر این جالازم دیدم زندگی نامه ی خودم رابرایتان بنویسم که بازگشت به سوی خدا چه کیفی دار.فقط خوب بخوانید در این جا می خواهم بگویم شیطان مرحه به مرحله می آید و اولش هرگناهی بافکر شروع می شود مثل همین سوالاتی که من دربالا پرسیدم درواقع قبل از این۶ مورد قبلش فکر بوده اگر در همین مرحله اول نگذاریم رشد کند شیطان گورش را گم خواهد کردحالا چه این افکار حرام باشد یا خیر ولی بدانید تاثیر خود راخواهد گذاشت تجربه من و.. این راثابت کرده حتمن مورد ۶را بخوانید زیرا بسیاری از این گناهانی که ما انجام میدهیم به علت عدم یاد گیری وبلد نبودن احکام بوده
نوجوان بودم واز احکام مسایل جنسی چیزی نمیدانستم مرتکب چندین بار اسمناء شدم وقتی فهمیدم که حرامه خیلی ناراحت شدم مدارس که یاد ندادن وهمین طور خانواده ها وآن شب توبه کردم وخیلی خوشحال بودم باور نکردنی بود ولی شیطان مرا رها نکرد. بعداز گذشت۶ماه دوباره مرا باخود همراه کرد البته آرام آرام هدف شیطان یک چیز بود آن هم استمناء اما از راه های مختلفی وارد میشد چنتا از این راه ها را برایتان مینویسم که انشاءالله دیگر نتواند از این راه ها وارد شود آدم عاقل ۲بار از یک جا نیش نمی خورد۱:بعد از حمام وقبل از حمام. بدانیم که اصلا اگر نگاه کنی به خودت وتحریک بشوی حرام است.۲:وقتی تنها میشدم دوباره همین مسایل ۳:گفت اتاقت راجدا کن تا بهتر درس بخوانی من هم جداکردم و خیلی خوش حال بودم وخیلی خوش میگذشت و همه چیز خوب بود قرآن هم میخواندم که دوباره آمد سراغم و مراحل شیطان مرحله به مرحله است ابتدا اتاق جدا بعد فکر به همچین مسایلی بعد استمناءهدف من استمناء نبود اما…
۴ :میگفت برو توآفتا ب بشین تا ویتامین جذب کنی بعد دوباره… ۵:میگه ببین مسایل جنسی چه جوری بلاخره باید بدونی که واین طوری پام به مسایل فیلم هاو… باز شد وبعد دوباره… ۶٫یک روز بعد از نگاه کردن به فیلم ها وعکس های مبتذل مایعی ازم خارج شی مانند منی تیره و.. اما بدون جست و خیزفکر کردم استمناء شده ماه رمضان بوداعصابم خورد شدرفتم خیلی حالم خراب بود وبد از گذشت۱روز وقتی رفتم رساله راخواندم دیدم که اصلن استمناء نشده ان یکی از ۳آب پاک بوده ومن تعجب کردم یکی از ان سه آب شبیه منی است اما خود منی نیست. بعد از عکس و فیلم حالم بسیار خراب شد همش تصاویر به ذهنم می آمدند و قصد باز گشت داشتم می خواستم فکر نکنم چراکه دیوانه میشدم ومن۲روز کامل در فشار بودم قر آن می خواندم کمی بهتر میشدم وخودمونیم پدرم در آمد
بعد۲روز فکر نکردن به آن دوباره به سراغم میآمد ودوباره شکست خوردم ودوباره همان گناه ها دیگر خسته شده بودم چله میگرفتم اثر نداشت هیچی دیگر اثر نداشت تا اینگه یک روز ویدویی از آیت الله بهجت به دستم رسید میفمود: اشکال دارد که خودمان را درست کنیم یااز کسی بخواهیم که مارا درست کند در آپارات سرچ کنید میاورد آقا من گفتم خدایا من را کمک کن تا ترک کنم این گناهان را من که هر کاری کردم نتوانستم کاری کنم خودم را به تو سپردم بعدش همان طور که خدا می فرماید اهل بیت را واسطه قرار دهید و باان ها مرا دعا کنید من نشستم هر روز زیارت حضرت فاطمه و امام زمان{ال یاسین و….} وامام علی{زیارت امین الله} راخواندم و گفتم کمکم کنید و باور نکردنی بود و واقعا فوق العاده بود بعد از یک هفته گناهام کم تر میشد وآخرش تمام شد الآن ۱۰ماه است که پاکم پاک پاک این رابدانید ما مزه ی گناهان راچشیده ایم اما مزه ی عبادت خدارا خیر اماوقتی که من برگشتم به عبودیت خدا زندگی ام خیلی شیرین شده وعالی و جدیدن با علماء تلفنی ارتباط داریم و فقط بدانید اگر از این گناهان نکبت بار خلاص شوید دیگرآرامش فکری وروحی دارید وزندگی بسیار شیرین خواهد شد تازه من هم دوستی داشتم مثل خودمان اما باترک کردن این گناهان خداوند توفیقاتی به ایشان داده که نگوو… میخواهم بگویم که هیچ وقت برای برگشت به سمت خدا دیر نیست به تلاش خود ادامه بده التماس دعا
این که میگویند استمناء اثر بدی در روح ومخصوصا جسم دارد صحیح است من بعد از گذشت چند سال متوجه شدم که دیگر نمیتوانم خوب درس بخوانم حافظه ام خیلی ضعیف شد واز شاگرد اولی به شاگرد آخری رسیده بودم اصلا این کاررا نکنید از تجربه ی من استفاده کنید
این نامه برای افرادی هست که اینچنین گناههی دارند من خواستم زندگی ام رابرایشان تعریف کنم تا انشاءالله برگردند
نکته ی مهم اینکه رساله مربوط به مجتهد خودرا بخوانید چراکه مراحل اولیه شیطان غالبا باگناه شروع میشود واصلن نباید این کار را کرد زیراحرام است وحرمت گناه از بین میرود{قبح} مثل نگاه به خود یابازی با…یا حتی فکر کردن

ترک گناه

برای این که کناه ترک شود انجام این مراحل ضروری است۱:هیچوقت تنها نباشید۲:هیچوقت به آن مسائل توجه نداشته باشید وفکر نکنید گر هم ازدستتان در رفت ذکر لا اله الا الله ولا حول ولا قوه الا بالله رابگویید ۳:توسلات را هرروز داشته باشید۴:قرآن راهرروز بخوانید این خیلی مهمه ۵:مسجد برید هرروز۶:اگر شهوتی شدید بروید ادرار کنید تاثیرشهوت کاهش خواهد یافت۷:چله بگیرید این مراحل همش باید انجام شود باهم ودقت کنید که گناهان بزرک از گنا هان کوچک شگل میگیرد مثل قاتل امام علی که به خاطر یک زن امام زمانش راکشت و تاریخ کل بشریت راعوض کرد که این کار بایک نگاه شهوت آلودبه یک زن شروع شد

بخونید ضرر نمیکنید.قول میدم

ببینید دوستان من هم چندسال درگیر این مشکلم.و میتونم بگم که همه راههایی که تا الان بهتون گفتن خوبه.ولی به عنوان کسی که درگیر با این مشکل بهتون میگم که دوتا کاررو اگه بتونید انجام بدید چون من هنوز نتونستم انجام بدم حتما ترک میکنید این گناهرو به امید خدا.و اون دو کار یکی حفظ نگاه که خیلی مهمه.به نظر من کسی که بگه من فیلم و عکس و صحنه های سکسی میبینم و تحریک نمیشم یا دروغ میگه یا مریضه.پس چشمتون رو تورو خدا حفظ کنید.باور کنید خیلی مهم تر از اونی که فکر میکنید.دومین عاملم اینه که تنها نباشید تا جایی که میشه تا وقتی که ارادتون بشه یک اراده آهنین.غذاهم به اندازه بخورید.اگه دوست داشتید واسه من هم دعا کنید

سلام دوستای خوبم انقده گشتم

سلام دوستای خوبم انقده گشتم تا آخرش راه ترکشو پیدا کردم..... الان چندماه میگذره که پاک پاکم..اونم فقط با یه روش...روش نذر کردن....با خودم عهد کردم که اولین باری که رفتم خودارضایی کردم پنجاه هزار تومن بدم فقرا...بار دوم این جریمه دو برابر میشه و میشه مثلا صد تومن....حتی با وجود داشتن فضای لازم و فیلتر شکن و همه چی،اصلا سراغ این عمل نرفتم.با خودم گفتم که سراغشم رفتی اشکال نداره ولی فقط باید نذرتو ادا کنی... هر وقت افکار خودارضایی به ذهنم میاد ،با خودم میگم که دو دقه لذت خودارضایی، ارزش پرداخت پنجاه هزار تومن پول رو نداره پس سراغش نمیرم.این روشو امتحان کنید.شاید شما هم مثل من و چند تا از دوستام تونستید.ما تونستیم شما هم میتونید.مطمئنم

امروز برای اخرین بار این کارو

امروز برای اخرین بار این کارو انجام دادم دوستان دعام کنین

مطلب خوبی بود :-))

راستش مسلمان نیستم.
خیلی بهتر بود اگر مطالب رو به صورت روانشناسی و بدون در نظر گرفتن مسائل اسلامی بیان میکردید.
در هر حال ممنون از مطالب مفیدتون
دو هفته است به سمت این عمل منفور نرفتم

میخوام از امروز این کار کثیف

میخوام از امروز این کار کثیف و زننده رو ترک کنم برام دعا کنید

با سلام 1.11.96قول میدهم ترک

با سلام 1.11.96قول میدهم ترک کنم بای تا 40روز دیگه یعنی 10.12.96اگر عمری باقی باشد

یه نفر

بچه ها امروز 28 دی 96 من یکسال پیش درست همین موقع این عادت بد رو برای اولین بار انجام دادم و امشب آخرین بارمه.خواهش میکنم برام دعا کنین 16 سالمه به خاطر خودارضایی افسردگی شدید گرفتم دوماهه که از درس افتادم با اینکه همیشه معدلم بالای 19.5 هست.یازدهمم تجربی میخونم.قبلا با امید و آرزو برنامه ریختم شروع کنم واسه کنکور درس خوندن اما این لعنتی نمیزاره.ترو خدا دعام کنید الان آخرین باره که این کارو میکنم

دارم موفق میشم

دوستان من نا امید نشید
قابل ترکه...
گر هزار بار توبه شکستی باز آ...
من به امید خدا روزای آخر ترکم هست...
برای سلامتی آقا امام زمان(عج) و موفقیت تمام کسانی که به این گناه گرفتارن دعا کنید..
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

درحال ترک

سخته میفهمین برام سخته کنکوریم لاغغغر و زرد و بی اصاب و زود رنج و بی اراده شدم

از دوازده سالگی مبتلام اونقدی

از دوازده سالگی مبتلام اونقدی این کارو میکنم افسرده بیحال بی اعتماد بنفس وخ یلی به شدددت لاغر و زود رنج و خلاصه هر چیزی که عواقبشه که شما فک کنید دارم میخام ترک کنم نمیتونم الان کنکوریم هیجده سالمه ایندم خیلی برام مهمه خییلی اما نمیتونم بعداز هشت سال دلیل کارمو واسه یک نفرم توضیح بدم تروخدددا دعا کنید من ترک کنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. دعاگویتان خواهیم بود اما برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

...

سلام
دوستان منم مثل شما مشغول به خودارضایی میشم اما متوجه شدم که واقعا با خوندن این گونه مطالب کم کم آدم ارادشو پیدا میکنه پس اگه تمایل به ترک دارید مشغول به خوندن این گونه مطالب بشید الان یه هفتس خود ارضایی نکردم قبلشم یک ماه پاک بودم یه جورایی آدم احساس پشیمانی به خودش دست میده...
تشکر از سایت خوبتون.

من 3 ساله که بهر طور میانگین

من 3 ساله که بهر طور میانگین هر 3 روز یکبار خود ارضایی میکنم ،دو ماهی میشه که اصلا از انجام این کار حتی لذت یک دقیقه ای هم نمبیرم .یک هفته ترک میکنم هیچ احساس نیازی هم ندارم ولی یک دفعه شیطان با همکاری نفس اماره من رو آلوده میکنند .علت این رو کشف کردم برای دوستی عزیزی که میان ترک کنند بگم :من با دوستام شوخی جنسی زیاد میگردم و همش به یاد لحظاتی که با یک نفر رایحه داشتم می افتادم و تحریک میشدم .تنها راهش کنترل ذهن است .بیاید تا دیر نشده با نفستون بجنگید چون اگه نجنگید در آینده بر شما کاملا غالب میشه و معلوم نیست آینده چی میشه .تاثیر نماز اول وقت مخصوصا نماز صبح را فراموش نکنید.به یاد مرگ باشید.افق های خوب و مثبت ترک این گناه و تاثیرات آن بر دنیا اختتام را ترسیم کنید .بدانید هیچ کاری برای آدمی به عنوان سخت وجود نداد مخصوصا ما شیعیان که میتوانیم توسل و تمسک بجوییم.من در حال حاضر هم در حال ترک خود ارضایی و هم هم جنس بازی هستم (برای صدمین بار متوالی)اما هنوز به کرم و امداد های غیبی خدا امید دارم التماس دعا دارم

ترک کرده مهران

سلام دوستان من60روز ترک کردم این کار کثیف ولی همش تحریک میشم بذور خودمو کنترل میکنم برام دعا کنید شکست نخورم.یاعلی.

خدایا به امید تو......

سلام دوستان من چند سال درگیر این گناه شدم دیگه خسته شدم واقعا از خودم متنفر شدم از زندگیم . ولی امشب پنج شنبه 96/9/16 تصمیم به ترک گناه دارم خدایا توبه....

خدایا منو ببخش

اولین باری که این کار زشتو انجام دادم خیلی کوچیک بودم شاید هشت یا نه سالم بود اصلا نمیدونستم اسمش چیه یا چه تاثیری تو زندگیم میزاره از حدود سه سال پیش که فهمیدم کار حرامیه هر لحظه با خودم درگیرم کار سختی بود کاری که دیگه عادت شده بود برام رو ترک کنم البته هیچوقت نبود که بخوام و این کارو بکنم یه جوری عادت شده بود و ترکش هم سخت مونده بودم چیکار کنم نماز هام رو به موقع میخوندم و روزه هام رو هم کامل میگرفتم اما نمیدونستم کار حرامیه و به خاطر همین حتی وقتی روزه بودم هم این خطا رو مرتکب میشدم و متاسفانه به خاطر ناآگاهی از خیلی مسائل پرده دوشیزگی رو از دست دادم الان هم از چندین جهت ذهنم سخت مشغوله یکی اینکه هنوز هم درگیر این گناه هستم اما خیلی کم ولی هر بار که این کارو میکنم تا ساعت ها بعد از خودم و چهره خودم احساس انزجار میکنم و دلم میخواد بمیرم ولی باز یادم میافته که خدا رو دارم و از خدا کمک میگیرم و توبه میکنم اما چیزی که تقریبا خیلی بیشتر از اون ذهنمو درگیر کرده نماز و روزه هامه که تو این سال ها با این عمل قبیح تلف شدن از طرفی در حال حاضر اصلا شرایطشو ندارم که قضاشونو به جا بیارم و هم از لحاظ روحی و هم از نظر جسمی دچار مشکل شدم به خاطر این عمل زشت زندگیم و لحظه هایی که میتونستن زندگیمو بهترین زندگی دنیا بکنن رو از دست دادم جدیدا هم دچار یه ماجرای جدید شدم که به خاطرش خودمو مدام نفرین میکنم و هر بار میخوام از این جریانات دور شم ولی درست وسط درس و تو اوج نکته و تست و مفهوم و غیره و ذلک ذهنم میره سمت مسائل جنسی جدا از استمنا و دلیلش هم جستجوی زیاد تو فضای مجازی برای ترک این عمل بوده به خاطر شرایطی که دارم نمیتونم تلفن همراهمو از خودم دور کنم یا اینترنتش رو قطع کنم حتی وقتی این کار رو هم میکنم و تو اوج شلوغی ها میرم تو خودم و باز این افکار اعصابمو به هم میریزن هر بار با صلابت بیشتری قصد میکنم ترکش کنم ولی نهایتا سه الی چهار روز بعدش دوباره این افکار زندگیم و نظمش رو به هم میریزه لطفا برام دعا کنید بتونم جلوی افکارم رو بگیرم شرایط و جو حاکم هم جوری نیست که بتونم ازدواج کنم تا از این راه تا حدودی بتونم جلوی مشکلاتم رو بگیرم و چه بسا ریشه کنشون کنم از طرفی از آزمایشی که برای اثبات وجود اون غشا قبل از ازدواج انجام میشه میترسم و نمیدونم اگه احیانا همسر آیندم و یا یکی از بستگانی که حرفشون تو اون وصلت مهمه ازم بخواد که اون آزمایش رو انجام بدم چطور میتونم قانعشون کنم که این اتفاق نیافته چون واقعا از این که کسی بفهمه به خاطر این کار از دستش دادم میترسم و مطمئنم نمیتونم حتی سرمو یه لحظه هم بالا نگه دارم تو سایت های زیادی دنبال اینکه آیا ممکنه درمان بشه گشتم و همه جا گفته بودن درمان نداره جز یه سری درمان های موقت که حتی اون هم با مجوز پزشکی قانونی اتفاق میافته نمیدونم چی میشه فقط به خدا برای یه معجزه تو زندگیم التماس میکنم.
امیدوارم هیچ دختری تو دنیا مثل من به خاطر ندونم کاری های کودکانه آیندش رو خراب نکنه
امیدوارم و فقط امیدوارم به خدایی که همین نزدیکیست...

پاسخ

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. دعاگویتان خواهیم بود اما برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

سلام لطفا دعا کنین ترک

سلام لطفا دعا کنین ترک کنم.خیلی بی اراده شدم و از پسش برنمی یام.محتاج دعا

پاسخ

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. دعاگویتان خواهیم بود اما برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

ترک من

از ساعت ۲۲.۴۵ دقیقه ۲۴ ابان ۹۶ من این گناه رو کنار گذاشتم

مهدی

خدا رو شکر یه ساعته پاکم

به کمک خدا ترک عادت های بد

امروز ۲۶ مهرماه سال ۹۶ با خوندن کامنتهای شما عزیزان استارتمو برای ترک شروع کردم انشالله خدا در این راه کمکم کنه من سابقه ترک کردن داشتم ولی چند بار شکست خوردم این دفه کامنتهای شما به من روحیه مضاعف داده تنها چیزی که منو به استمنا میکشونه مجرد بودنمه خواهش میکنم تو ازدواج جوانان سختگیری نشه که من الان ۲۷ سالمه جنوبیم و مجرد انشالله من تصمیمو برای ترک گرفتم از دوستان میخوام منو دعام کنن با تشکر از سایت خوبتون

عصبانیت!

بعد از ده سال آلوده بودن، تونستم بالاخره خودم رو نگه دارم.
فقط با یه روش:
با شیطون کل انداختم.
یک روز بعد از انجام این عمل، شیطان رو مقابل خودم در نظر گرفتم که در مقابل خدا داره به من می خنده و میگه دیدی دوباره گولت زدم؟
بهم خیلی بر خورد.
عصبانی شدم!
این عصبانی شدن خیلی مهم بود!
وقتی عصبانی شدم به شیطان گفتم شکستت می دم
دیگه شده بود یه بازی!
خیلی جالب بود برای خودم.
هر وقت شیطان وسوسه ام می کرد، به یه طرف اتاق نگاه می کردم و تو دلم می گفتم: حواسم بهت هست.
شکستت می دم
خیلی کوچیک تر از اونی هستی که بتونی منو شکست بدی
فحشش می دادم!
واقعا فحشش می دادم!
ازش متنفر شده بودم
از شیطان
مدام فحشش می دادم که چطور چند سال از بهترین سال های زندگیم رو خراب کرد
عصبی شده بودم از دستش
دلم می خواست جبران کنم کارهاشو
و...
هر چی بیشتر می خواست منو تحریک کنه سخت تر جلوش می ایستادم
جالبه بودنید در همون یک ماه در موقعیت های تحریک کننده ای قرار گرفتم که هرگز تجربه نکرده بودم.
درست در همون لحظات بود که یادم می اومد.
یادم می اومد که دارم با سرسخت ترین غول زندگیم می جنگم.
مثل بازی کامپیوتری که هر چی جلوتر می ری سخت تر میشه و می رسی به غول مرحله آخر.
رمز موفقیت تو این کار، نمی دونم خودتون رو کنار بزنید و غذای فلان مصرف نکنید و این چیزا نیست به نظرم. رمز موقفیت تو این کار، فقط جدیته!
اگر با جدیت به سراغش برید، اگر مدام ملکه ذهنتون باشه که دارید با شیطان می جنگید، اگر از بی اراده کردنتون توسط شیطان ""عصبانی"" باشید بهتر می تونید مقابلش بایستید.
تو این راه خنده هیچ معنایی نداره
اگر هم فکر میکنید اندازه ای نیستید که مقابلش قد علم کنید هیچ وقت این راه رو شروع نکنید.
سراغ این بازی نرید.
از این کوه بالا نرید
چون اگر از این کوه بالا رفتید و وسطهای راه شکست خوردید از همون جا از کوه پرت می شید. و شدت جراحاتتون بیشتره
اگر می خواید وسط راه جا بزنید اصلا سراغش نرید. همون آدم عاطل و باطلی باشید که هستید. در همون جایگاه پستی بمونید که بهش تعلق دارید.
در همون جایگاهی که شما رو به نازل ترین مرحله انسانیت سوق داده
شما در حد یک انسان اعلاء که بدون هیچ شفقتی در زندگی، قهرمان آمال و آرزوهاش میشه و به بلند مرتبه ترین مراحل میرسه نیستید.
اما اگر حتی یک ذره، بهتون برخورده! که ای کاش همینطور باشه، کمر همت رو ببندید.
توی این راه هیچکس کمکتون نمی کنه. فقط خودتون هستید و خودتون.
گوگل هم کاری ازش بر نمیاد. پس از جستجوی این جمله لعنتی "راه های ترک گناه"، دست بکشید.
زره بپوشید و مقابل بزرگ ترین غول زندگیتون قد علم کنید.
یا علی بگید و وارد میدون بشید.
پاک بشید از تمام پلیدیها و زشتی هایی که شما رو در بند و زنجیرهای خودشون مسلول کردن.
ما انسان ها، اشرف مخلوقات، فاتح آسمان ها و زمین، باعث سجده همین جلادی شدیم که داره روحمون رو از درون متلاشی می کنه.
این جلاد، زمانی در مقابل ما زانو زده. حالا هم وقت به زانو درآوردنشه.
من در کنارتون هستم.
کسی که بعد از 10 سال، از شیطانی بی نهایت عصبانیه که اون رو به زانو در آورده بود و همین عصبانی بودن سپری برای دفع حملات شیطانه.
از اینکه به این کار اعتیاد دارید ناراحت نباشید. شما بی گناه هستید. بدون قصد و غرض وارد این راه شدید. اما حالا خوشحال باشید که می تونید مثل یک سرباز در دفاع از انسانیت و یک جهاد بلامنازع شمشیر به دست بگیرید.
یا حق.

ممنون

واقعا عالی بودی تک تک جملاتت رو حس میشه کرد و واقعا هم روحیه بخش و عملی بود..ممنونم ازت موفق باشی.

من تونستم

من از ۱۰ بهمن سال ۹۶ که از کربلا اومدم این گناه رو ترک کردم تا به امروز که میشه حدود ۲۳۰ روز
قبل از اون هزاران بار ترک کردم ولی نمیتونستم که ترک کردن رو ادامه بدم
تا اینکه اومدم و روشمو عوض کردم
روشم این شد که تمام علت هایی که اون لحظه منو به خود ارضایی میکشوند رو پیدا کردم و دقیقا همون کارها رو ترک کردم تا اینکه خود به خود خود ارضایی رو هم به گورستان فرستادم
الان که نظرات رو نگاه کردم دیدم که همه میگن نمیشه
من میگم که میشه
و من تونستم خود ارضایی رو ترک کنم
با انجام دادن دو کار
۱ - توی خیابون به هیچ وجه به هیچ دختری نگاه نکردم و هر وقت ناخودآگاه چشمم به دختری می افتاد . همون لحظه صلواتی میفرستادم تا ذهنم درگیر نشه و ثوابی هم ببرم
۲ _ از ۱۰ بهمن تا به الان به هیچ عنوان فیلم پورن ندیدم و هیچگونه صحنه تحریک پذیری هم ندیدم.
و در آخر دارم به همه اعلام میکنم که همین دو تا کار رو کردم و تا الان ۲۳۰ روزه که پاک هستم و هر روز نماز میخونم و همیشه هم خداوند کمکم میکنه و امیدوارم که شما هم دو تا کاری رو که من کردم رو انجام بدید تا خداوند هدایتتون کنه و بتونین که ۱۰۰ درصد ترک بکنین و به بهترین ها در دنیا و آخرت برسین

سلام .فقط اینو بگم داداشای

سلام .فقط اینو بگم داداشای گلم که تنها چیزی که تونست منو نجات بده این بود که هر وقت فکرش اومد تو ذهنم سریع خودمو حاضر کردم رفتم بیرون.خیلی سریع از ذهنتون میپره .مثل این میمونه که تو یه عمر کوبیده بخوری بعد یهو یه جا یه کوبیده ای بخوری که حالت بهم بخوره .دیگه از هر چی کوبیده متنفر میشی.سعی کنید فقط فقط فقط تنها نمونین.ریشه همه گناها تنها موندن و منزوی بودنه.باتشکر

خودارضایی

سلام 4 روزه پاکم خداروشکر
ممنون از کمکتون بچه ها من حالم خیلی خراب بود ولی این سایت کمکم کرد ناامید نشوید و از همین الان شروع کنید
ممنون از سایتتون

بازهم تلاش

سلام دوستان گرامی
من مدت زیادی به این بیماری مبتلا هستم و همیشه سعی کرده ام ترک کنم ولی شکست خورده ام اما این دفعه میخام هر طور شده طلسم این ناکامی ها رو بشکنم و ترک کنم از شما دوستان عزیز التماس دعا دارم با تشکر از سایت خوبتون

ترک گناه

با سلام
هیچ وقت گناه رو توجیه نکنید عادت به انجام گناه بدتر از خود گناهه .شما وقتی بیمار (هر نوع بیماری که شمارو آزار میده) هستید تا حد ممکن سعی میکنید دوباره سلامتیتون رو بدست بیارید پس همونطور که سلامتی جسمانی براتون اهمیت داره به سلامتی روحتون اهمیت بدین. باور کنید اگر چند بار گناه رو از خودتون دور کنید یک احساس خشنودی و قدرت روحی به دست میارین و احساس سربلندی و آرامش واقعی به دست میارین .به خدا توکل کنید ایمانتون رو تقویت کنین و مطمین باشین خدا کمکتون میکنه پس هیچ وقت امیدتون رو از دست ندین.

سلام دوستان سرتون رود درد

سلام دوستان سرتون رود درد نمیارم خودتون هم خسته نکنید اگر واقعا قصد ترک دارین و دوست دارین این چند صباحی که زنده هستین به گناهتون اضافه نکنید اول اینکه تصمیم خودتون بگیرید که واقعا این کارو بزارید کنار و این کار فقط و فقط به انجام داد یک کار میشه ترک کرد و اون فکر فکر فکر فکر دیگر هیچ اگر فکرش آمد تو سرت بدون که خود ارضایی کردی هیچ کاریشم نمیشه کرد اگر جلو فکرت رو گرفتی استمناع متوقف میشه همون ثانیه اول خفه کن این شیطان اشغالو از فکرت دور کن هوس رو گناه کبیرست. ما میمیریم همین هفته پیش یکی از دوستام مرد هیچیش نبود الان تو گور خوابیده.ما هم میمیریم فردا نوبت ما هست که بریم زیر خاک اینو بدون ثانیه اول فکرت به ثانیه دوم کشید یعنی گناه یعنی استرس،اعصاب ضیف ،بد ریخت شدن،اضطراب،احساس حقارت،پوچ بودن،نداشتن آرامش،گوشه گیر بودن ،دور بودن از خانواده جامعه،یعنی جهنم و تا دلت بخواد چیزای دیگه که خودتون بهتر از من میدونید،آرامش اگر می خواید و اینکه خدا ازتون راضی باشه نماز اول وقت صبح ظهر و شب و یاد مرگ بودن خودتون تصور کنید مردید دارن میبرنتون تو گور بخوابون که شاید فردا نباشیم پس تا هستیم توبه کنیم از این گناه کبیره که اگر مردیم هیچ کس به فکر ما نیست نه پدر نه مادر نه بچه نه زن و نه همسر نه مال و منال تو میمونی توی قبرت و اعمالت این بدونید تو این دنیا هیچ کس مهمتر از خودت تو این دنیا نیست پس به فکر خودت باش التماس دعای شدید از همتون کوچیکتون...

دیگه بسه

من 18 سالمه اط 12 سالگی هر روز اینکارو میکنم ایشالا بشه ترک کنم این کارو

با سلام من سالهاست به این

با سلام
من سالهاست به این بیماری مبتلا هستم امیدوارم با توکل به پروردگار مهربان بتوانم بااین بیماری مقابله کنم و ریشه این بیماری را از بین ببرم التماس دعا 96/04/24

من آلان 15سال دارم از

من آلان 15سال دارم از 12،13سالگی شروع کردم چند بار سعی کردم نشد ولی وقتی این سایت رو باز کردم خداروشکر الان سه ماه هست که پاکم از همه مخصوص از این سایت خوب و مدیر ان تشکر می کنم زندگی را به من باز گرداند

بسه دیگه

سلام من۱۶سال دارن ٬هر موقع خودارضایی میکنم بعدش دوست دارم خودکشی کنم از بس که از این مار بدم میات ولی من دیگه خود ارضایی نمیکنن از امروز۱۳۹۶/۳/۳دیگه خدا حافظ انشالله بری برنگردی خودارضایی در هن پشت سرت ببند

نتونستم

خیلی دلم میخواد بزارمش کنار، هر دفعه شکست میخورم، از 24/2/96 خواستم ترک کنم بهد از یک هفته دوباره نتونستم، لطفا واسم دعا کنید بزارمش کنار، خیلی سخته خیلی ...
کسایی که ترک کردن روششونو بگن لطفا
T_T

چیکار کنم

دوستان به خدا خسته شدم از این همه توبه شکستن ... ولی واقعیتش خیلیییی سخته خدا همه مارو ببخشه کمک کنه که از این بیماری نجات یابیم

با سلام من هم 35 سال دارم 6

با سلام من هم 35 سال دارم 6 ساله که متاهل ام پسر یک و نیم ساله دارم . از 13 سالگی استمنا می کردم علتش کم تحرکی و پرخوابی و پرخوری قبل خواب و اضطراب شکستهای عمدتا درسی و ریشه در تماشای فیلم فارسی در دوران کودکی بود. دو سال پیش ماهواره داشتم الحمدلله با دیجیتال سپاه تعویضش کردم. ولی الان هراز گاهی دراثر بی برنامگی و استرس باز دوباره به استمنا روی میارم. خواستم درد دلی کرده باشم از شما ملتمس دعا هستم دعا کنید همانطور که توی خیابون به نامحرم نگاه نمی کنم توی خلوت هم خدارو شاهد بر اعمال ام بدونم.

تذکر

در كنار حرم كريمه اهل بيت حضرت معصومه (س) در شهر مقدس قم، دعاگويتان خواهیم بود و متقابلاً به دعاي خيرتان محتاجيم.

ترک کردم....

سلام من چن سالی میشه این عمل قبیح رو انجام میدم هزار بار توبه کردم و هزار بار توبه شکستم اما امروز 96/3/3تصمیم به ترک این عمل میگیرم این تصمیم با همه ی تصمیما فرق داره ان شالله من از امروز پاکم...##برام دعا کنید##

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
2 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .